Povezane vesti

Morent: Moje reči sada ne znače mnogo

Morent: Moje reči sada ne znače mnogo

Sportski žurnal 17.05.2023
Zvezda Memfisa se oglasio i preuzeo potpunu odgovornost za ponašanje koje priliči samo kriminalcima. Dža Morent saopštio je da preuzima potpunu odgovornost za ponašanje pošto je putem Instagrama objavio video kako sedi u automobilu i pokazuje… »
Košarkaš Memfisa nakon videa na kom je pokazao pištolj: Razočarao sam mnoge ljude

Košarkaš Memfisa nakon videa na kom je pokazao pištolj: Razočarao sam mnoge ljude

Politika 17.05.2023
NjUJORK – Košarkaš Memfisa Dža Morent saopštio je da preuzima svu odgornost za ponašanje pošto je putem Instagrama objavio video kako sedi u automobilu i pokazuje pištolj, prenosi I-Es-Pi-En. Čelnici Memfisa suspendovali su pre tri dana Morenta… »
Košarkaš Memfisa nakon videa na kom je pokazao pištolj: Razočarao sam mnoge ljude

Košarkaš Memfisa nakon videa na kom je pokazao pištolj: Razočarao sam mnoge ljude

Vesti online 17.05.2023
Košarkaš Memfisa Dža Morent saopštio je da preuzima svu odgornost za ponašanje pošto je putem Instagrama objavio video kako sedi u automobilu i pokazuje pištolj. Čelnici Memfisa suspendovali su pre tri dana Morenta pošto je ponovo pokazao… »
NBA superstar mahao pištoljem i napravio haos, pa se oglasio: Moje reči ne znače ništa, ali sve mi je jasno!

NBA superstar mahao pištoljem i napravio haos, pa se oglasio: Moje reči ne znače ništa, ali sve mi je jasno!

Mondo 17.05.2023
Dža Morant je izdao javno izvinjenje zbog svog nedoličnog ponašanja u prethodnih nekoliko meseci. Dža Morant je izdao javno izvinjenje zbog svog nedoličnog ponašanja u prethodnih nekoliko meseci. Nakon što je po drugi put uhvaćen kako mlatara… »

Vesti dana »