Povezane vesti

Imran Kan: Policija opkolila moju kuću, očekujem hapšenje

Imran Kan: Policija opkolila moju kuću, očekujem hapšenje

Politika 17.05.2023
ISLAMABAD - Bivši pakistanski premijer Imran Kan izjavio je danas da je policija opkolila njegovu kuću u Lahoreu i da očekuje da će biti ubrzo ponovo uhapšen, nakon što ga je vlada upozorila ''da preda pristalice'' koje su optužene za napade na… »
Imran Kan: Policija opkolila moju kuću, očekujem hapšenje

Imran Kan: Policija opkolila moju kuću, očekujem hapšenje

Dnevnik 17.05.2023
ISLAMABAD: Bivši pakistanski premijer Imran Kan izjavio je danas da je policija opkolila njegovu kuću u Lahoreu i da očekuje da će biti ubrzo ponovo uhapšen, nakon što ga je vlada upozorila ''da preda pristalice'' koje su optužene za napade na… »
Vlada Pakistana traži da bivši premijer preda pristalice, Imran Kan: Policija opkolila moju kuću, očekujem hapšenje

Vlada Pakistana traži da bivši premijer preda pristalice, Imran Kan: Policija opkolila moju kuću, očekujem hapšenje

Euronews 17.05.2023
Bivši pakistanski premijer Imran Kan izjavio je danas da je policija opkolila njegovu kuću u Lahoreu i da očekuje da će biti ubrzo ponovo uhapšen, nakon što ga je vlada upozorila ''da preda pristalice'' koje su optužene za napade na vojsku. Kan… »
Žena bivšeg pakistanskog premijera optužena za korupciju

Žena bivšeg pakistanskog premijera optužena za korupciju

Blic 17.05.2023
Bušra Kan, supruga bivšeg pakistanskog premijera Imrana Kana, optužena je za korupciju u istom slučaju koji je doveo do njegovog hapšenja 9. maja. Nju je juče suprug otpratio do suda gde joj je odobrena kaucija, prenosi Rojters. Bušra Kan je… »

Vesti dana »