Povezane vesti

(Video) "biljana je bila uz Njega i kada nije bio popularan": Kum, prijatelji i brat Ace Pejovića prvi put pred kamerama o…

(Video) "biljana je bila uz Njega i kada nije bio popularan": Kum, prijatelji i brat Ace Pejovića prvi put pred kamerama o…

Blic 18.05.2023
Pevač Aco Pejović je rodom iz Prijepolja u koje se upravo zbog njega uputila ekipa emisije "Metar moga sela" koja se emituje samo na Blic televiziji na MTS kanalu 115 subotom u 16 sati. Poznato je da Aco Pejović o svom privatnom životu ne govori… »
(Vdeo) "mislila sam da će mene suprug da ostavi jer ne mogu da imam decu": Seka Aleksić se sedam godina borila za potomstvo…

(Vdeo) "mislila sam da će mene suprug da ostavi jer ne mogu da imam decu": Seka Aleksić se sedam godina borila za potomstvo…

Blic 17.05.2023
Pevačica Seka Aleksić u emotivnoj ispovesti u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" priča otvoreno o borbi za potomstvo koja je trajala sedam godina, kojom pruža podršku i motiviše sve žene koje imaju problem koji je imala i ona… »
(Video) "moja jedina podrška tada je bio moj očuh": Seka Aleksić je želela da se bavi pevanjem, a samo zbog mame je…

(Video) "moja jedina podrška tada je bio moj očuh": Seka Aleksić je želela da se bavi pevanjem, a samo zbog mame je…

Blic 17.05.2023
U iskrenoj ispovesti u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" pevačica Seka Aleksić otkriva detalje iz detinjstva koje je bilo prožeto srećom i tugom. Posle završenog trećeg razreda zbog rata je zajedno sa majkom, bratom i očuhom… »
(Video) "dva sata smo se grlili i plakali": Seka Aleksić u suzama o susretu sa ocem: "Iako sam bila starija, nisam znala šta…

(Video) "dva sata smo se grlili i plakali": Seka Aleksić u suzama o susretu sa ocem: "Iako sam bila starija, nisam znala šta…

Blic 17.05.2023
Jedna od naših najpopularnijih pevačica, Svetlana Seka Aleksić u jednom trenutku svog života potpuno je izgubila kontakt sa ocem. Zbog rata, ona se sa majkom, bratom i očuhom preselila iz rodnog grada prvo u Banju Koviljaču, zatim u Lipolist, a njen… »

Vesti dana »