Povezane vesti

„E, moja Ana B“: Otvoreno pismo jedne prosvetne radnice upućeno premijerki

„E, moja Ana B“: Otvoreno pismo jedne prosvetne radnice upućeno premijerki

Nova 18.05.2023
Predsednica Unije sindikata prosvetnih radnika Srbije Jasna Janković poručila je u otvorenom pismu premijerki Ani Brnabić da "nasilna država i njeni glasnogovornici ne mogu da se bore protiv nasilja". „Oni su nasilje. Mi treba da se borimo protiv… »
Janković u otvorenom pismu Brnabić: Nasilna država ne može da se bori protiv nasilja

Janković u otvorenom pismu Brnabić: Nasilna država ne može da se bori protiv nasilja

Beta 18.05.2023
Predsednica Unije sindikata prosvetnih radnika Srbije Jasna Janković poručila je u otvorenom pismu premijerki Ani Brnabić da "nasilna država i njeni glasnogovornici ne mogu da se bore protiv nasilja". "Oni su nasilje. Mi treba da se borimo protiv… »
Janković u pismu Brnabić: Nasilna država ne može da se bori protiv nasilja

Janković u pismu Brnabić: Nasilna država ne može da se bori protiv nasilja

Novi magazin 18.05.2023
Predsednica Unije sindikata prosvetnih radnika Srbije Jasna Janković poručila je u otvorenom pismu premijerki Ani Brnabić da "nasilna država i njeni glasnogovornici ne mogu da se bore protiv nasilja". "Oni su nasilje. Mi treba da se borimo protiv… »
Janković u otvorenom pismu Brnabić: Nasilna država ne može da se bori protiv nasilja

Janković u otvorenom pismu Brnabić: Nasilna država ne može da se bori protiv nasilja

Danas 18.05.2023
Predsednica Unije sindikata prosvetnih radnika Srbije Jasna Janković poručila je u otvorenom pismu premijerki Ani Brnabić da „nasilna država i njeni glasnogovornici ne mogu da se bore protiv nasilja“. „Oni su nasilje. Mi treba da se borimo… »
Janković u pismu Brnabić: Nasilna država ne može da se bori protiv nasilja

Janković u pismu Brnabić: Nasilna država ne može da se bori protiv nasilja

N1 Info 18.05.2023
Predsednica Unije sindikata prosvetnih radnika Srbije Jasna Janković poručila je u otvorenom pismu premijerki Ani Brnabić da "nasilna država i njeni glasnogovornici ne mogu da se bore protiv nasilja". „Oni su nasilje. Mi treba da se borimo protiv… »
Janković u otvorenom pismu Brnabić: Nasilna država ne može da se bori protiv nasilja

Janković u otvorenom pismu Brnabić: Nasilna država ne može da se bori protiv nasilja

Radio 021 18.05.2023
Predsednica Unije sindikata prosvetnih radnika Srbije Jasna Janković poručila je u otvorenom pismu premijerki Ani Brnabić da "nasilna država i njeni glasnogovornici ne mogu da se bore protiv nasilja". "Oni su nasilje. Mi treba da se borimo protiv… »
Deca u kandžama administrativnog zla: Autorski tekst majke učenika OŠ „Vladislav Ribnikar“ koji je šest godina išao u…

Deca u kandžama administrativnog zla: Autorski tekst majke učenika OŠ „Vladislav Ribnikar“ koji je šest godina išao u…

Danas 17.05.2023
U jutro prve ovogodišnje srede u maju izvršen je destruktivan i dehumanizovan čin. Deca su ubijena. U školi su ubijena. Ubio ih je drug iz školske klupe. Nije se desio zemljotres niti je poplava probila Savski nasip zbog njegovog nezakonitog… »

Vesti dana »

Srbija – Slovenija 0:0 (poluvreme)

Srbija – Slovenija 0:0 (poluvreme)

Politika pre 25 minutajoš 125 povezanih
Zahtevan test iz matematike

Zahtevan test iz matematike

Politika pre 1 satjoš 63 povezane
Sutra veoma toplo, temperature do 40 stepeni

Sutra veoma toplo, temperature do 40 stepeni

Novi magazin pre 3 satajoš 28 povezanih
Mark Rute novi generalni sekretar NATO

Mark Rute novi generalni sekretar NATO

Vesti online pre 55 minutajoš 18 povezanih