Povezane vesti

Renato Grbić o poplavama: Dunav nije problem, druga reka bi mogla da napravi haos! Preporučuje oprez i zbog ovoga: "Imam…

Renato Grbić o poplavama: Dunav nije problem, druga reka bi mogla da napravi haos! Preporučuje oprez i zbog ovoga: "Imam…

Kurir 18.05.2023
Usled bujičnih poplava koje danima proganjaju naš komšiluk - Hrvatsku i Bosnu i Hercegovinu, u Srbiji su sve oči uprte u reke zbog straha od scenarija iz maja 2014. godine, kada su deo naše zemlje pogodile razorne poplave, bujice i klizišta… »
Dunav nije najveći problem, druga reka može da napravi katastrofu: Renato Grbić upozorio - "Imam fobiju od tih poplava"

Dunav nije najveći problem, druga reka može da napravi katastrofu: Renato Grbić upozorio - "Imam fobiju od tih poplava"

Mondo 18.05.2023
Zbog bujičnih poplava u komšiluku, mnogi strahuju od lošeg scenarija i u Srbiji. Zbog bujičnih poplava u komšiluku, mnogi strahuju od lošeg scenarija i u Srbiji. Zbog obilnih padavina i bujičnih poplava u regionu, mnogi u Srbiji strahuju od… »
Dunav nije najveći problem, s ovom rekom treba paziti: Čuveni alas Renato o poplavama i plovidbi u maju

Dunav nije najveći problem, s ovom rekom treba paziti: Čuveni alas Renato o poplavama i plovidbi u maju

Telegraf 18.05.2023
Renato je upozorio i da u ovo vreme voda nosi svašta sa sobom. Usled bujičnih poplava koje danima proganjaju naš komšiluk - Hrvatsku i Bosnu i Hercegovinu, u Srbiji su sve oči uprte u reke zbog straha od scenarija iz maja 2014. godine, kada su deo… »

Vesti dana »