Povezane vesti

„Moja ćerka je prepravljala ocene u dnevniku“: Vanja Ejdus stala u odbranu direktorke „Drinke Pavlović“ koja je…

„Moja ćerka je prepravljala ocene u dnevniku“: Vanja Ejdus stala u odbranu direktorke „Drinke Pavlović“ koja je…

Nova 18.05.2023
Otkrila je detalje onoga što je njena ćerka uradila, kao i kako je škola reagovala. Voditeljka Milica Kon ispričala je da je njena ćerka žrtva nasilja u osnovnoj školi „Drinka Pavlović“, te je istakla da se povodom toga ništa ne menja, zbog… »
Glumica Vanja Ejdus o svom iskustvu s poznatom školom: Moja ćerka napravila je ozbiljan prekršaj u "Drinki", ovako je…

Glumica Vanja Ejdus o svom iskustvu s poznatom školom: Moja ćerka napravila je ozbiljan prekršaj u "Drinki", ovako je…

Kurir 18.05.2023
BEOGRAD - Svoje iskustvo sa uglednom beogradskom Osnovnom školom "Drinka Pavlović", koja se nalazi u samom centru grada, podelila je i glumica Vanja Ejdus, koja je napisala da je njena ćerka u „Drinki“, s još nekoliko učenika, napravila ozbiljan… »
"Moja ćerka je napravila ozbiljan prekršaj u "drinki Pavlović": Glumica otkrila šta se dešavalo u osnovnoj školi, opisala…

"Moja ćerka je napravila ozbiljan prekršaj u "drinki Pavlović": Glumica otkrila šta se dešavalo u osnovnoj školi, opisala…

Blic 18.05.2023
Voditeljka Milica Kon ispričala je da je njena ćerka žrtva nasilja u osnovnoj školi "Drinka Pavlović", te je istakla da se povodom toga ništa ne menja, zbog čega je sve detalje iznela u javnost. Nakon njenog obraćanja, Nataša Vasić, direktorka… »
"Moja ćerka je napravila ozbiljan prekršaj u drinki", Oglasila se glumica Vanja Ejdus: Stala u odbranu direktorke škole

"Moja ćerka je napravila ozbiljan prekršaj u drinki", Oglasila se glumica Vanja Ejdus: Stala u odbranu direktorke škole

Mondo 18.05.2023
Vanja Ejdus, čija ćerka ide u osnovnu školu "Drinka Pavlović", oglasila se povodom dešavanja u ovoj obrazovnoj ustanovi. Vanja Ejdus, čija ćerka ide u osnovnu školu "Drinka Pavlović", oglasila se povodom dešavanja u ovoj obrazovnoj ustanovi… »
"Ovo je vapaj majke": Milica Kon progovorila o borbi protiv vršnjačkog nasilja, pa otkrila kako se njena ćerka oseća: "Ne…

"Ovo je vapaj majke": Milica Kon progovorila o borbi protiv vršnjačkog nasilja, pa otkrila kako se njena ćerka oseća: "Ne…

Blic 18.05.2023
Voditeljka Milica Kon podigla je buru u javnosti kada je u emisiji "Amidži šou" ispričala da je njena ćerka, koja pohađa OŠ "Drinka Pavlović", bila žrtva vršnjačkog nasilja. Milica se sada oglasila i otkrila šta se dešava i kako se njena… »
Ispovest Milice Kon za Kurir TV o svojoj borbi protiv nasilja: Ovo je vapaj majke čije dete ide u običnu školu, a ne moj hir

Ispovest Milice Kon za Kurir TV o svojoj borbi protiv nasilja: Ovo je vapaj majke čije dete ide u običnu školu, a ne moj hir

Kurir 18.05.2023
Nakon objavljivanja u javnosti da je dete poznate voditeljke Milice Kon doživljavalo vršnjačko nasilje, pokrenuta je lavina događaja. Ekipa Redakcije je kontaktirala gospođu Kon kako bi saznala kako se dalje razvijaju dešavanja. Milica Kon - TV… »

Vesti dana »