Povezane vesti

Ražnatović: Nikola Jokić je nadmašio Dražena Petrovića

Ražnatović: Nikola Jokić je nadmašio Dražena Petrovića

Politika 18.05.2023
MADRID – Košarkaš Denvera Nikola Jokić najbolji je igrač sa prostora bivše Jugoslavije, izjavio je menadžer srpskog reprezentativca Miško Ražnatović, prenosi španski „As”. „Uvek će mi biti teško da priznam da je neko bolji od Dražena… »
Ražnatović: Nikola Jokić je nadmašio Dražena Petrovića

Ražnatović: Nikola Jokić je nadmašio Dražena Petrovića

Sportski žurnal 18.05.2023
Menadžer maestralnog srpskog centra govorio za španski As. Košarkaš Denvera Nikola Jokić najbolji je igrač sa prostora bivše Jugoslavije, izjavio je menadžer srpskog reprezentativca Miško Ražnatović, prenosi španski As. - Uvek će mi biti… »
„Nikola Jokić je nadmašio Dražena Petrovića“: Miško Ražnatović o srpskom asu u NBA ligi

„Nikola Jokić je nadmašio Dražena Petrovića“: Miško Ražnatović o srpskom asu u NBA ligi

Danas 18.05.2023
Košarkaš Denvera Nikola Jokić najbolji je igrač sa prostora bivše Jugoslavije, izjavio je menadžer srpskog reprezentativca Miško Ražnatović, prenosi španski As. „Uvek će mi biti teško da priznam da je neko bolji od Dražena Petrovića, ali… »
Miško priznao grešku oko Jokića, pa ga uporedio sa Draženom

Miško priznao grešku oko Jokića, pa ga uporedio sa Draženom

Sportske.net 18.05.2023
Neverovatan je Nikola Jokić i iznova uspeva da nas oduševi, a ovog proleća to je ispraćeno i adekvatnim rezultatima Denver Nagetsa koji grabe ka finalu NBA lige. Čitav svet mu se divi, valjda je sada i svima jasno da mu je nepravedno oduzeta MVP… »
Ražnatović: Jokić je nadmašio Dražena Petrovića

Ražnatović: Jokić je nadmašio Dražena Petrovića

Sport klub 18.05.2023
Košarkaš Denvera Nikola Jokić najbolji je igrač sa prostora bivše Jugoslavije, izjavio je menadžer srpskog reprezentativca Miško Ražnatović, prenosi španski As. „Uvek će mi biti teško da priznam da je neko bolji od Dražena Petrovića, ali… »

Vesti dana »