Povezane vesti
Sirija se vraća u Arapsku ligu, Asad stigao u Saudijsku Arabiju na samit
N1 Info 18.05.2023
Sirijski predsednik Bašar al Asad stigao je večeras u Džedu u Saudijskoj Arabiji uoči samita Arapske lige u tom gradu, javila je sirijska državna televizija. On dolazi posle višegodišnje izolacije sirijskog režima zbog rata u Siriji. Sirijski predsednik… »
Asad stigao u Saudijsku Arabiju na samit Arapske lige
Novi magazin 18.05.2023
Sirijski predsednik Bašar al Asad stigao je večeras u Džedu u Saudijskoj Arabiji u oči samita Arapske lige u tom gradu, javila je sirijska državna televizija. On dolazi posle višegodišnje izolacije sirijskog režima zbog rata u Siriji. Sirijski predsednik… »
Bashar al-Assad u Saudijskoj Arabiji prvi put od početka rata
Al Jazeera 18.05.2023
Predsjednik Sirije doputovao je u Džedu pred samit Arapske lige, u koju je Sirija vraćena poslije 11-godišnje suspenzije. Predsjednik Sirije Bashar al-Assad doputovao je u četvrtak u saudijski lučki grad Džedu, prema televiziji Al-Arabiya i sirijskoj… »
Šefovi diplomatija razgovaraju uoči samita Arapske lige u Džedi
Al Jazeera 18.05.2023
Ovogodišnji samit obilježit će ponovni prijem ratom razorene Sirije u 22-članu ligu, prema čemu je skeptično nekoliko arapskih zemalja, prvenstveno Katar. Arapski ministri vanjskih poslova sastali su se u Saudijskoj Arabiji uoči godišnjeg samita Arapske… »
Vesti dana »
Uslovljavanje iz Brisela: EU zamrzava 1,5 mlrd EUR namenjenih Srbiji?
Ekapija pre 1 satjoš 42 povezane
Zasad nema podataka o šteti ili povredama od jakog zemljotresa kod Japana
Beta pre 17 minutajoš 29 povezanih
Kiša, pljuskovi i grmljavina: Kakvo nas vreme očekuje do kraja nedelje
NIN pre 4 satijoš 26 povezanih
U Skupštini Srbije nastavljena načelna rasprava o 40 tačaka dnevnog reda
Beta pre 1 satjoš 21 povezana




