Povezane vesti

"Nikada ne svraćam u Beograd, u Titelu mi je: Sve!" Cecin sin se potpuno povukao iz grada: Ima farmu i posao, a sad pokreće i…

"Nikada ne svraćam u Beograd, u Titelu mi je: Sve!" Cecin sin se potpuno povukao iz grada: Ima farmu i posao, a sad pokreće i…

Blic 19.05.2023
U novoj, 33. epizodi, dokumentarno-igranog show programa "Ceca show" koji se emituje ovog petka od 20:15 časova na Mts kanalu 115 Blic Tv-a, imaćete priliku da zavirite u najnovija dešavanja u porodici Ražnatović. Kamere "Blic" Tv-a ovoga puta… »
(Foto) Ceca pokazala cipele od nekoliko hiljada evra! Pevačica sa sestrom pozirala u luksuznom izdanju: Izgleda kao bomba…

(Foto) Ceca pokazala cipele od nekoliko hiljada evra! Pevačica sa sestrom pozirala u luksuznom izdanju: Izgleda kao bomba…

Blic 19.05.2023
U novoj 33. epizodi dokumentarno-igranog serijala "Ceca show" koji se emituje svakog petka od 20:15 časova na MTS kanalu 115 Blic Tv videćete kako je izgledalo dodeljivanje Nagrade za životno delo popularnoj pevačici. Takođe, sa svojom sestrom i… »
Sa 10 godina sam bila atrakcija: Ceca Ražnatović se prisetila svojih početaka i ispričala kako su izgledali njeni nastupi…

Sa 10 godina sam bila atrakcija: Ceca Ražnatović se prisetila svojih početaka i ispričala kako su izgledali njeni nastupi…

Večernje novosti 18.05.2023
FOLK zvezda Svetlana Ceca Ražnatović iza sebe ima bogatu karijeru, rekorde od čak 150.000 ljudi koji su uglas s njom pevali na koncertima na Ušću i hitove koji se slušaju decenijama. Foto: Nikola Ristić RTS Put slave je pre oko tri decenije krenula… »
"Sa 10 godina sam bila: Atrakcija!" Ceca se prisetila svojih početaka i ispričala kako su izgledali njeni nastupi tada…

"Sa 10 godina sam bila: Atrakcija!" Ceca se prisetila svojih početaka i ispričala kako su izgledali njeni nastupi tada…

Blic 18.05.2023
U novoj, 33. epizodi, dokumentarno-igranog show programa "Ceca show" koji se emituje ovog petka od 20:15 časova na Mts kanalu 115 Blic Tv-a, imaćete priliku da zavirite u najnovija dešavanja u porodici Ražnatović. Folk zvezda Svetlana Ceca… »

Vesti dana »