Povezane vesti

Povratak Džonija Depa u Kanu: „Ne sudite o meni po procesu protiv moje bivše žene Amber Herd"

Povratak Džonija Depa u Kanu: „Ne sudite o meni po procesu protiv moje bivše žene Amber Herd"

BBC News 19.05.2023
Kontroverzni američki glumac kaže da neće dozvoliti da ga pravne bitke sa bivšom suprugom Amber Herd definišu. Američki glumac Džoni Dep izjavio je da neće da dozvoli da sudski postupci sa bivšom suprugom Amber Herd stvaraju sliku o njemu… »
Povratak Džonija Depa u Kanu: „Ne sudite o meni po procesu protiv moje bivše žene Amber Herd“

Povratak Džonija Depa u Kanu: „Ne sudite o meni po procesu protiv moje bivše žene Amber Herd“

Danas 19.05.2023
Američki glumac Džoni Dep izjavio je da neće da dozvoli da sudski postupci sa bivšom suprugom Amber Herd stvaraju sliku o njemu, zamolivši ljude da ga ne osuđuju zbog toga. Prošle godine američka porota proglasila je Herd krivom za klevetu zvezde… »
Povratak Džonija Depa u Kanu: „Ne sudite o meni po procesu protiv moje bivše žene Amber Herd“

Povratak Džonija Depa u Kanu: „Ne sudite o meni po procesu protiv moje bivše žene Amber Herd“

Danas 19.05.2023
Američki glumac Džoni Dep izjavio je da neće da dozvoli da sudski postupci sa bivšom suprugom Amber Herd stvaraju sliku o njemu, zamolivši ljude da ga ne osuđuju zbog toga. Prošle godine američka porota proglasila je Herd krivom za klevetu zvezde… »
Povratak Džonija Depa u Kanu: „Ne sudite o meni po procesu protiv moje bivše žene Amber Herd"

Povratak Džonija Depa u Kanu: „Ne sudite o meni po procesu protiv moje bivše žene Amber Herd"

Radio 021 19.05.2023
Kontroverzni američki glumac kaže da neće dozvoliti da ga pravne bitke sa bivšom suprugom Amber Herd definišu. EPA-EFE/REX/Shutterstock Američki glumac Džoni Dep izjavio je da neće da dozvoli da sudski postupci sa bivšom suprugom Amber Herd… »

Vesti dana »