Povezane vesti

Erdogan: Imam posebne odnose sa Putinom, Zapad nema uravnotežen pristup

Erdogan: Imam posebne odnose sa Putinom, Zapad nema uravnotežen pristup

Euronews 19.05.2023
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je da sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom ima posebne odnose koji napreduju i kritikovao Zapad zbog toga što nema uravnotežen pristup prema Moskvi. "Nećemo uvesti sankcije Rusiji, kao što je to… »
Erdogan: Imam posebne odnose sa Putinom

Erdogan: Imam posebne odnose sa Putinom

Politika 19.05.2023
ANKARA – Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je danas da sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom ima posebne odnose koji napreduju i kritikovao Zapad zbog toga što nema uravnotežen pristup prema Moskvi. „Nećemo uvesti sankcije Rusiji… »
"Žele da nas rastave!" Erdogan objasnio blizak odnos sa Putinom: Izborni rival odbrusio Rusima: "Stojite iza zavera"

"Žele da nas rastave!" Erdogan objasnio blizak odnos sa Putinom: Izborni rival odbrusio Rusima: "Stojite iza zavera"

Mondo 19.05.2023
Redžep Tajip Erdogan je uoči drugog kruga izbora dao intervju za CNN o odnosu sa Vladimirom Putinom. Redžep Tajip Erdogan je uoči drugog kruga izbora dao intervju za CNN o odnosu sa Vladimirom Putinom. Turska ima "posebne“ i dobre odnose sa ruskim… »
Erdogan: Imam posebne odnose sa Putinom, Zapad nema uravnotežen pristup

Erdogan: Imam posebne odnose sa Putinom, Zapad nema uravnotežen pristup

RTV 19.05.2023
ANKARA - Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je danas da sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom ima posebne odnose koji napreduju i kritikovao Zapad zbog toga što nema uravnotežen pristup prema Moskvi. "Nećemo uvesti sankcije Rusiji, kao… »
Erdogan: Imam posebne odnose sa Putinom, Zapad nema uravnotežen pristup

Erdogan: Imam posebne odnose sa Putinom, Zapad nema uravnotežen pristup

IndeksOnline 19.05.2023
ANKARA – Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je danas da sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom ima posebne odnose koji napreduju i kritikovao Zapad zbog toga što nema uravnotežen pristup prema Moskvi. “Nećemo uvesti sankcije Rusiji… »
"Nećemo uvesti sankcije Rusiji": Erdogan: Imam posebne odnose sa Putinom, Zapad nema balansiran pristup

"Nećemo uvesti sankcije Rusiji": Erdogan: Imam posebne odnose sa Putinom, Zapad nema balansiran pristup

Blic 19.05.2023
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je danas da sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom ima posebne odnose koji napreduju i kritikovao Zapad zbog toga što nema uravnotežen pristup prema Moskvi. - Nećemo uvesti sankcije Rusiji, kao što je… »
Turska ima posebne odnose sa Putinom Erdogan za CNN: Nećemo uvesti sankcije, Zapadu je potreban uravnotežen pristup

Turska ima posebne odnose sa Putinom Erdogan za CNN: Nećemo uvesti sankcije, Zapadu je potreban uravnotežen pristup

Kurir 19.05.2023
Turska ima "posebne" i rastuće odnose sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, uprkos sve većem pritisku na Ankaru da podrži jačanje zapadnih sankcija Moskvi, rekao je turski predsednik Redžep Tajip Erdogan u ekskluzivnom intervjuu za CNN uoči… »

Vesti dana »