Povezane vesti

Lenka otvorila novčanik mrtve majke i otkrila njen tajni život: "Sedela sam na očnoj klinici u BG kada je pored mene sela…

Lenka otvorila novčanik mrtve majke i otkrila njen tajni život: "Sedela sam na očnoj klinici u BG kada je pored mene sela…

Kurir 19.05.2023
Lenka Stević je otvorila novčanik pokojne majke i sledila se. Bila je spremna da tokom sređivanja stvari preminulog roditelja poslaže uspomene ali nije ni slutila da će nakon majčine smrti otkriti čitav jedan tajni život. "Gledala sam u staro… »
Lenka je otvorila novčanik pokojne majke i sledila se: Otkrila je njen tajni život i od tada se sve menja

Lenka je otvorila novčanik pokojne majke i sledila se: Otkrila je njen tajni život i od tada se sve menja

Telegraf 19.05.2023
Unutra je bila ceduljica sa neverovatnim ispisom. Lenka Stević je otvorila novčanik pokojne majke i sledila se. Bila je spremna da tokom sređivanja stvari preminulog roditelja poslaže uspomene ali nije ni slutila da će nakon majčine smrti otkriti… »
Umalo se nije srušila kad je otvorila majčin novčanik Lenka nije ni slutila da će otkriti strašnu porodičnu tajnu

Umalo se nije srušila kad je otvorila majčin novčanik Lenka nije ni slutila da će otkriti strašnu porodičnu tajnu

Alo 19.05.2023
Sedela sam sa detetom na očnoj klinici u Beogradu kada je pored mene sela žena. Malo po malo, kroz razgovor sam shvatila da je iz Novog Pazara. Lenka Stević je otvorila novčanik pokojne majke i sledila se. Bila je spremna da tokom sređivanja stvari… »

Vesti dana »