Povezane vesti

Ja sam školovana žena ne mogu da se poredim sa estradom: Lidija Vukićević rekla šta misli - Imam druge sisteme vrednosti

Ja sam školovana žena ne mogu da se poredim sa estradom: Lidija Vukićević rekla šta misli - Imam druge sisteme vrednosti

Mondo 20.05.2023
Glumica Lidija Vukićević izjavila da nije deo estrade, jer estradom smatra samo pevačice. Glumica Lidija Vukićević izjavila da nije deo estrade, jer estradom smatra samo pevačice Glumica Lidija Vukićević, koja decenijama unazad važi za jednu od… »
"Ne možemo da se merimo Ja, glumica, i estrada": Lidija Vukićević potkačila pevače: "Ja sam školovana žena, imam druge…

"Ne možemo da se merimo Ja, glumica, i estrada": Lidija Vukićević potkačila pevače: "Ja sam školovana žena, imam druge…

Blic 20.05.2023
Glumica Lidija Vukićević decenijama unazad bila je deo mnogih filmskih i serijskih ostvarenja. Nju javnost godinama unazad prati i poštuje, ali, kako kaže, sebe i ostale kolege nikada ne može nazvati delom estrade. Lidija je jednom prilikom, tokom… »
"Ja sam školovana žena, nisam deo estrade" Lidija Vukićević neće u koš sa pevačima: Ne mogu da se mere glumci i estrada!

"Ja sam školovana žena, nisam deo estrade" Lidija Vukićević neće u koš sa pevačima: Ne mogu da se mere glumci i estrada!

Kurir 20.05.2023
Glumica Lidija Vukićević decenijama unazad bila je deo mnogih filmskih i serijskih ostvarenja. Nju javnost godinama prati i poštuje, ali, kako kaže, sebe i ostale kolege nikada ne može nazvati delom estrade. Lidija je jednom prilikom istakla da… »

Vesti dana »