Povezane vesti

Ne idemo kući bez tebe: Novi trener Crvene zvezde opisao tok pregovora sa čelnicima srpskog šampiona

Ne idemo kući bez tebe: Novi trener Crvene zvezde opisao tok pregovora sa čelnicima srpskog šampiona

Danas 20.05.2023
Barak Bahar, trener koji će od naredne sezone sedeti na klupi Crvene zvezde, izjavio je da su mu predstavnici srpskog šampiona u Izraelu rekli da se ne vraćaju u Beograd bez njegovog potpisa. Gostujući na televizijskom kanalu „Kanal 13“, Bahar je… »
Zvezdina ponuda koja se ne odbija: "Mi smo došli po tebe i ne idemo dok ne potpišeš''

Zvezdina ponuda koja se ne odbija: "Mi smo došli po tebe i ne idemo dok ne potpišeš''

Sportske.net 20.05.2023
Znatno pre kraja ove sezone postalo je jasno da Miloš Milojević neće ostati na klupi crveno-belih, bez obzira da li će na domaćoj sceni odbraniti duplu krunu. Zvezdino rukovodstvo se opredelilo za trenera Makabija iz Haife Baraka Bahara, a taj izbor… »
Došli u odelima na 40 stepeni po mene! Oglasio se Barak Bahar: Evo zašto sam izabrao Crvenu zvezdu

Došli u odelima na 40 stepeni po mene! Oglasio se Barak Bahar: Evo zašto sam izabrao Crvenu zvezdu

Mondo 20.05.2023
Barak Bahar je promovisan u novog trenera Crvene zvezde, a sada je ispričao i kako je došlo do saradnje. Barak Bahar je promovisan u novog trenera Crvene zvezde, a sada je ispričao i kako je došlo do saradnje. Crvena zvezda je zvanično potvrdila… »
"Došli su u odelima na 40 stepeni": Otkriveno kako je Zvezda ubedila Baraka Bahara da preuzme crveno-bele

"Došli su u odelima na 40 stepeni": Otkriveno kako je Zvezda ubedila Baraka Bahara da preuzme crveno-bele

Večernje novosti 20.05.2023
FUDBALERE Crvene zvezde će od naredne sezone sa klupe predvoditi izraelsi stručnjak, Barak Bahar koji je otkrio kako je došlo do toga da preuzme crveno-bele. Foto: EPA Uprava kluba iz Ljutice Bogdana je došla u Haifu kako bi lično pregovarala sa ovim… »

Vesti dana »