Povezane vesti

Znam da je stao pred dečaka ubicu i rekao ‘pucaj u mene, ne dam na decu‘! Ispovest sestre školskog čuvara o masakru

Znam da je stao pred dečaka ubicu i rekao ‘pucaj u mene, ne dam na decu‘! Ispovest sestre školskog čuvara o masakru

Mondo 20.05.2023
Ružica, sestra ubijenog školskog čuvara Dragana, otkrila je kakav je bio njen brat. Porodica stradalog Dragana svakog dana obilazi njegov grob i priseća se lepih trenutaka. Ružica, sestra ubijenog školskog čuvara Dragana, otkrila je kakav je bio… »
Đake znao i po rančevima, njegove poslednje reči uvek ću pamtiti: Bolna priča sestre ubijenog čuvara Dragana

Đake znao i po rančevima, njegove poslednje reči uvek ću pamtiti: Bolna priča sestre ubijenog čuvara Dragana

Telegraf 20.05.2023
Njegova majka Kosa i sestra Ružica neprestano plaču, a otac Živorad netremice gleda u sliku jedinog sina. Belu jednospratnu kuću u naselju Višnjička Banja koju je Dragan Vlahović (53), prva žrtva krvavog pira pomahnitalog dečaka ubice (13)… »
"Đake je znao i po rančevima": Potresna ispovest sestre ubijenog čuvara iz "Ribnikara": "Sigurno se isprečio ispred…

"Đake je znao i po rančevima": Potresna ispovest sestre ubijenog čuvara iz "Ribnikara": "Sigurno se isprečio ispred…

Blic 20.05.2023
Belu jednospratnu kuću u naselju Višnjička Banja koju je Dragan Vlahović (53), prva žrtva krvavog pira pomahnitalog dečaka ubice (13), sagradio s porodicom, zaposela je velika tuga. Njegova majka Kosa i sestra Ružica neprestano plaču, a otac… »

Vesti dana »