Povezane vesti
"Nazire se stagnacija, ali teško očekivati pad cena stanova": Uzelac o tome šta kvari priču onima koji žele da kupe dom
Euronews 20.05.2023
Urednik portala "Kamatica" Dušan Uzelac izjavio je da je teško očekivati da dođe do pada cena stanova i dodao da posle rasta cena sledi stagnacija koja se nazire. "Ono što sledi kada ide rast je stagnacija i to je nešto što se nazire. Kupovna moć je… »
Uzelac: Moguće stagnacija cena nekretnina, ali do pada teško
Dnevnik 20.05.2023
BEOGRAD: Urednik portala "Kamatica" Dušan Uzelac izjavio je danas da je teško očekivati da dođe do pada cena stanova i dodao da posle rasta cena sledi stagnacija koja se nazire. "Ono što sledi kada ide rast je stagnacija i to je nešto što se nazire… »
Vesti dana »
U ovom mestu u Srbiji jutros je izmereno svega 5 stepeni! Nestvarne julske temperature, evo koji su najhladniji gradovi danas
Blic pre 50 minutajoš 19 povezanih
Đedović Handanović: Naftnim kompanijama dozvoljeno korišćenje operativnih rezervi
Serbian News Media pre 20 minutajoš 17 povezanih
Ministar Vujić osudio rušenje vikendica Srba kod Gazivoda, pozdravio reakciju EU
Danas pre 20 minutajoš 5 povezanih
AMSS: Na Batrovcima teretnjaci čekaju četiri sata, bez zadržavanja za putnička vozila
Euronews pre 1 satjoš 7 povezanih



