Povezane vesti

Kadirov: Ukrajinske i zapadne službe spremaju terorističke napade da me ubiju!

Kadirov: Ukrajinske i zapadne službe spremaju terorističke napade da me ubiju!

Kurir 21.05.2023
Čečenski lider Ramzan Kadirov izjavio je danas da ukrajinske i zapadne specijalne službe spremaju terorističke napade protiv njega da ga ubiju. „Čine sve da me se otarase. Postoje informacije da evropske obaveštajne agencije pripremaju… »
Kadirov: Ukrajinski obaveštajci planiraju da me ubiju

Kadirov: Ukrajinski obaveštajci planiraju da me ubiju

Politika 21.05.2023
Čečenski lider Ramzan Kadirov izjavio je danas da ukrajinske i zapadne specijalne službe spremaju terorističke napade protiv njega da ga ubiju. „Čine sve da me se otarase. Postoje informacije da evropske obaveštajne agencije pripremaju… »
"I da me ubiju 1.000 puta i dalje ćemo pobediti!" Ukrajinci i specijalne strane službe žele da "smaknu" Kadirova?!

"I da me ubiju 1.000 puta i dalje ćemo pobediti!" Ukrajinci i specijalne strane službe žele da "smaknu" Kadirova?!

Mondo 21.05.2023
Ramzan Kadirov je došao da informacija da ukrajinske službe planiraju njegovo ubistvo. Ramzan Kadirov je došao da informacija da ukrajinske službe planiraju njegovo ubistvo. Čečenski lider Ramzan Kadirov izjavio je danas da ukrajinske i zapadne… »
Kadirov: Ukrajinski obaveštajci planiraju da me ubiju

Kadirov: Ukrajinski obaveštajci planiraju da me ubiju

Dnevnik 21.05.2023
GROZNI: Čečenski lider Ramzan Kadirov izjavio je danas da ukrajinske i zapadne specijalne službe spremaju terorističke napade protiv njega da ga ubiju. "Čine sve da me se otarase. Postoje informacije da evropske obaveštajne agencije pripremaju… »
Kadirov: Ukrajinski obaveštajci planiraju da me ubiju

Kadirov: Ukrajinski obaveštajci planiraju da me ubiju

Vesti online 21.05.2023
Čečenski lider Ramzan Kadirov izjavio je danas da ukrajinske i zapadne specijalne službe spremaju terorističke napade protiv njega da ga ubiju. – Čine sve da me se otarase. Postoje informacije da evropske obaveštajne agencije pripremaju… »
Predstavnik poljoprivrednika: Nije ni sigurno šta je dogovoreno, traže nam da više nikad ne izlazimo na proteste

Predstavnik poljoprivrednika: Nije ni sigurno šta je dogovoreno, traže nam da više nikad ne izlazimo na proteste

Nova 21.05.2023
Predsednik Udruženja poljoprivrednih proizvođača Subotice Miroslav Matković, koji je bio na pregovorima u Vladi Srbije, za Danas kaže da je danas u 12 časova bilo planirano da svih sedam udruženja poljoprivrdnika potpišu dokument koji je dogovoren… »
Počeo lov na Kadirova: Zapadne službe planiraju napade

Počeo lov na Kadirova: Zapadne službe planiraju napade

Pravda 21.05.2023
Šef Čečenije Ramzan Kadirov je rekao za TV kanal Rusija 1 da zapadne, ukrajinske i evropske obaveštajne agencije pripremaju terorističke napade protiv njega, prenosi TASS. Prema rečima Kadirova, razlog je njegov aktivni stav u vezi sa očuvanjem… »
„Traženo nam da više nikad ne izlazimo na proteste“: Dogovor prividno sklopljen, ali potpis poljoprivrednika upitan

„Traženo nam da više nikad ne izlazimo na proteste“: Dogovor prividno sklopljen, ali potpis poljoprivrednika upitan

Danas 21.05.2023
Predsednik Udruženja poljoprivrednih proizvođača Subotice Miroslav Matković, koji je bio na pregovorima u Vladi Srbije, za Danas navodi da je trebalo danas u 12 časova svih sedam udruženja poljoprivrdnika da potpišu dokument koji je dogovoren u… »
Predstavnik poljoprivrednika: Sada nam traže da više ne izlazimo na proteste

Predstavnik poljoprivrednika: Sada nam traže da više ne izlazimo na proteste

Novi magazin 21.05.2023
Predsednik Udruženja poljoprivrednih proizvođača Subotice Miroslav Matković, koji je bio na pregovorima u Vladi Srbije, za Danas kaže da je danas u 12 časova bilo planirano da svih sedam udruženja poljoprivrdnika potpišu dokument koji je dogovoren… »
''Traženo nam da više nikad ne izlazimo na proteste''

''Traženo nam da više nikad ne izlazimo na proteste''

Pravda 21.05.2023
Poljoprivrednik iz Subotice Miroslav Matković, koji je bio na pregovorima u Vladi Srbije, za Danas navodi da je trebalo danas u 12 časova svih sedam udruženja da potpišu dokument koji je dogovoren u Vladi Srbije, ali da je to još uvek pod znakom… »
Protest poljoprivrednika: Još bez potpisa, dogovor prividno sklopljen

Protest poljoprivrednika: Još bez potpisa, dogovor prividno sklopljen

Vreme 21.05.2023
Ekonomija Predstavnici poljoprivrednih udruženja ističu da vlada Srbije sad traži od njih da više nikad ne izlaze na proteste, a naglašavaju i da su ovo što su sada dobili mogli da dobiju još pre dve nedelje, a opet su ih naterali da izađu na… »
Predstavnik poljoprivrednika: Sada nam traže da više ne izlazimo na proteste

Predstavnik poljoprivrednika: Sada nam traže da više ne izlazimo na proteste

N1 Info 21.05.2023
Predsednik Udruženja poljoprivrednih proizvođača Subotice Miroslav Matković, koji je bio na pregovorima u Vladi Srbije, za Danas kaže da je danas u 12 časova bilo planirano da svih sedam udruženja poljoprivrdnika potpišu dokument koji je dogovoren… »

Vesti dana »