Povezane vesti
Preminuo slavni pisac: Borio se protiv opake bolesti, ali je životnu bitku izgubio u 73. godini
Kurir 21.05.2023
Martin Ejmis, britanski pisac crnih komedija umro je u 73. godini, objavio je u nedelju na Tviteru njegov izdavač. Ejmis je umro u petak u svojoj kući u Lejk Vortu na Floridi, izvestio je ranije Njujork Tajms, kom je piščeva supruga Izabela Fonseka rekla… »
Kako je maćeha zainteresovala za književnost jednog od najvećih britanskih pisaca 20. veka
Nova 21.05.2023
Martin Ejmis je u svojoj književnoj karijeri napisao 14 romana, proglašen je 2008. jednim od 50 najboljih britanskih pisaca od 1945, i dva puta je nominovan za prestižnu književnu nagradu Buker. Martin Ejmis, uticajni autor romana koji su “opisali… »
Pisac mračnih komedija Martin Ejmis preminuo je u 73. godini
Danas 21.05.2023
Martin Ejmis (Martin Amis), britanski pisac mračnih komedija, preminuo je u 73. godini, objavio je u nedelju njegov izdavač na Tviteru. Kako prenosi N1.hr Amis je preminuo u petak u svojoj kući u Lejk Vortu na Floridi, objavio je ranije Njujork tajms, za… »
Vesti dana »
MUP: Greškom aktiviran sistem "Pronađi me" zbog curenja amonijaka u Guči
Mondo pre 16 minutajoš 28 povezanih
Još jedan tropski dan u Srbiji, najviša dnevna temperatura do 39 stepeni
RTS pre 16 minutajoš 22 povezane
Sudbina se poigrala sa komšijama - paklen put u nokaut fazi za Hrvatsku, Bosna i Hercegovina sanja čudo
RTS pre 16 minutajoš 45 povezanih





