Povezane vesti

Nemoć me je odvela u depresiju: Snežana Đurišić progovorila o najtežim trenucima, a ove tragedije su joj zauvek promenile…

Nemoć me je odvela u depresiju: Snežana Đurišić progovorila o najtežim trenucima, a ove tragedije su joj zauvek promenile…

Kurir 21.05.2023
Snežana Đurišić susrela sa se depresijom nakon iznenadnog gubitka supruga. Kako je otkrila u emisiji "Ordinacija" osetila je da nešto nije uredu sa njom, a nakon što se obratila duhovniku, krenula je i sa posetama psihologu, nakon čega je došlo do… »
„Izgubila sam brata, supruga, pa oca, ceo život se na mene sručio“: Snežana Đurišić iskreno o najbolnijem periodu

„Izgubila sam brata, supruga, pa oca, ceo život se na mene sručio“: Snežana Đurišić iskreno o najbolnijem periodu

Nova 21.05.2023
Otvorila dušu. Snežana Đurišić godinama je na sceni i veoma je priznata u svetu domaće muzike. Njen život nije uvek bio lak, a samoća joj je u jednom periodu mnogo prijala. „Za sebe u svojoj glavi ja nisam imala tu dijagnozu, ali sam videla da… »
Snežana Đurišić patila od depresije, za „RTS Ordinaciju" otkrila kako se protiv nje izborila

Snežana Đurišić patila od depresije, za „RTS Ordinaciju" otkrila kako se protiv nje izborila

RTS 21.05.2023
Izazovi koje nosi savremen način života su na svakom koraku, naročito za psihičko zdravlje. Imati teškoće i potražiti pomoć nije sramota, postoje stručnjaci koji znaju kako se te krize lakše prevazilaze. Svoju priču o ovom zdravstvenom… »
"Nemoć me je odvela u depresiju": Ispovest Snežane Đurišić o borbi sa teškom duševnom bolešću: "Plakala sam godinu…

"Nemoć me je odvela u depresiju": Ispovest Snežane Đurišić o borbi sa teškom duševnom bolešću: "Plakala sam godinu…

Blic 21.05.2023
Popularna pevačica Snežana Đuriđić susrela sa se depresijom nakon iznenadnog gubitka supruga. Kako je otkrila u emsiji "Ordinacija" osetila je da nešto nije uredu sa njom, a nakon što se obratila duhovniku, krenula je i sa posetama psihologu, nakon… »

Vesti dana »