Povezane vesti

Navratilova: Prošla sam tešku godinu, ali sada sam dobro

Navratilova: Prošla sam tešku godinu, ali sada sam dobro

Politika 21.05.2023
Bivša prva teniserka sveta Martina Navratilova rekla je danas da se oseća dobro, nakon što je početkom godine saopštila da boluje od raka grla i dojke.„Prošla sam kroz veoma tešku godinu, ali sada sam dobro”, rekla je Navratilova na dodeli… »
Martina Navratila dobila "Zlatni reket" za doprinos sportu

Martina Navratila dobila "Zlatni reket" za doprinos sportu

Sportski žurnal 21.05.2023
Martina Navratilova (66) je krajem marta objavila da je pobedila rak dojke i grla. Legendarna američka teniserka Martina Navratilova dobila je danas u Rimu nagradu "Zlatni reket" za doprinos razvoju i afirmaciji sporta, prenose italijanski mediji… »
Navratilova nakon što joj je dijagnostikovan rak: Prošla sam kroz veoma tešku godinu, ali sada sam dobro

Navratilova nakon što joj je dijagnostikovan rak: Prošla sam kroz veoma tešku godinu, ali sada sam dobro

Novi magazin 21.05.2023
Bivša prva teniserka sveta Martina Navratilova rekla je danas da se oseća dobro, nakon što je početkom godine saopštila da boluje od raka grla i dojke. "Prošla sam kroz veoma tešku godinu, ali sada sam dobro", rekla je Navratilova na dodeli nagrade… »
Martina Navratila dobila “Zlatni reket” za doprinos sportu

Martina Navratila dobila “Zlatni reket” za doprinos sportu

Vesti online 21.05.2023
Legendarna američka teniserka Martina Navratilova dobila je danas u Rimu nagradu “Zlatni reket” za doprinos razvoju i afirmaciji sporta, prenose italijanski mediji. Navratilovoj je nagradu uručena uoči finala mastersa u Rimu između Rusa Danila… »

Vesti dana »