Povezane vesti
Devojku ujela zmija za prst, hitno hospitalizovana
Jugmedia 21.05.2023
Mlađa devojka primljena je i hospitalizivana danas u Klinici za infektivne bolesti Univerzitetskog kliničkog centra Niš, nakon što ju je zmija ujela za kažiprst desne ruke. „Devojka je sa roditeljima bila u prirodi u selu Ostrovica. U jednom trenutku… »
Otkriveno u kakvom je stanju devojka koju je ugrizla zmija! Oglasili se iz Univerzitetskog kliničkog centra u Nišu
Mondo 21.05.2023
Nadležni iz Univerzitetskog kliničkog centra u Nišu objavili su u kakvom je stanju devojka koju je ugrizla zmija. Nadležni iz Univerzitetskog kliničkog centra u Nišu objavili su u kakvom je stanju devojka koju je ugrizla zmija. Devojka stara 19 godina… »
Devojku ujela zmija u Ostrovici kod Niša
Medijska kutija 21.05.2023
Devojku iz Niša ujela je zmija za ruku u selu Ostrovica u Sićevačkoj klisuri i ona je hospitalizivana na Klinici za infektivne bolesti Univerzitetskog kliničkog centra (UKC) u tom gradu. -Devojka je sa roditeljima bila u prirodi u tom selu, kad je… »
Vesti dana »

Danas je jesenja ravnodnevica, ali evo kog datuma će u Srbiji dan i noć trajati isto
Blic pre 58 minutajoš 59 povezanih

Nato odlučan da brani bezbednost Evrope Alijansa spremna za direktan sukob sa Moskvom
Alo pre 33 minutajoš 29 povezanih

Haos u Milanu zbog Gaze: Šezdeset policajaca povređeno u sukobu sa demonstrantima na protestu podrške palestinskom narodu
Nova pre 8 minutajoš 16 povezanih

Ko je sve priznao Palestinu kao državu i ko će je još priznati
BBC News pre 13 minutajoš 30 povezanih