Povezane vesti

Duljaj: Publika je uživala, mislim da smo bili bliži pobedi

Duljaj: Publika je uživala, mislim da smo bili bliži pobedi

Politika 21.05.2023
NOVI SAD – Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj izjavio je da su „crno-beli” bili bliži pobedi na meču 36. kola Superlige Srbije protiv Vojvodine. Vojvodina i Partizan odigrali su ranije večeras u Novom Sadu bez pobednika, 2:2. „Mislim da je… »
Fudbaleri Vojvodine i Partizana odigrali 2:2 u Novom Sadu, „crno-beli” bez Lige šampiona

Fudbaleri Vojvodine i Partizana odigrali 2:2 u Novom Sadu, „crno-beli” bez Lige šampiona

Politika 21.05.2023
NOVI SAD – Fudbaleri Vojvodine i Partizana odigrali su večeras u Novom Sadu bez pobednika, 2:2 u meču 36. kola Superlige Srbije. Oba gola za Vojvodinu postigao je Jovan Milošević u 22. i 46. minutu. Kod gostiju, u listu strelaca upisali su se… »
Duljaj: Bliži pobedi; Batak: Lepo i realno

Duljaj: Bliži pobedi; Batak: Lepo i realno

Sportski žurnal 21.05.2023
Fudbaleri Vojvodine i Partizana odigrali su večeras u Novom Sadu nerešeno 2:2, u utakmici pretposlednjeg, 6. kola plej-ofa Super lige Srbije. Partizan je remijem s Vojvodinom u Novom Sadu sam sebe „ispisao” iz trke za drugo mesto, ali šef struke… »
Oproštaj crno-belih od LŠ: Remi Vojvodine i Partizana na ”Karađorđu”

Oproštaj crno-belih od LŠ: Remi Vojvodine i Partizana na ”Karađorđu”

Sportski žurnal 21.05.2023
Partizan je četvrti na tabeli plej-ofa SLS sa 68 bodova, dok je Vojvodina peta sa 62. Fudbaleri Vojvodine i Partizana odigrali su u Novom Sadu bez pobednika, 2:2 u meču 6. kola plej-ofa Super lige Srbije. Oba gola za Vojvodinu postigao je Jovan… »
Remi Vojvodine i Partizana, "crno-beli" bez Lige šampiona; Pobeda TSC-a, samo bod za Čukarički

Remi Vojvodine i Partizana, "crno-beli" bez Lige šampiona; Pobeda TSC-a, samo bod za Čukarički

RTV 21.05.2023
NOVI SAD - Fudbaleri Vojvodine i Partizana odigrali su večeras u Novom Sadu bez pobednika, 2:2 u meču 36. kola Superlige Srbije. Oba gola za Vojvodinu postigao je Jovan Milošević u 22. i 46. minutu. Kod gostiju, u listu strelaca upisali su se Rikardo… »
Duljaj: Publika je uživala, mislim da smo bili bliži pobedi

Duljaj: Publika je uživala, mislim da smo bili bliži pobedi

Dnevnik 21.05.2023
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj izjavio je da su "crno-beli" bili bliži pobedi na meču 36. kola Superlige Srbije protiv Vojvodine. Vojvodina i Partizan odigrali su ranije večeras u Novom Sadu bez pobednika, 2:2. "Mislim da je publika mogla da… »
Duljaj: "Ko još u Partizanu voli što je četvrti..."

Duljaj: "Ko još u Partizanu voli što je četvrti..."

Sportske.net 21.05.2023
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je večeras da je publika mogla da uživa u otvorenoj utakmici, ali da njegov tim nažalost nije ostvario pobedu protiv Vojvodine. "Mogu da budem zadovoljan kako smo danas odigrali utakmicu, takođe i fudbaleri… »
Dva gola Miloševića za remi Voše sa Partizanom

Dva gola Miloševića za remi Voše sa Partizanom

Radio 021 21.05.2023
Fudbaleri Vojvodine i Partizana remizirali su rezultatom 2:2 u 36. kolu Super lige Srbije. Dvostruki strelac za Vojvodinu bio je Jovan Milošević u 22. i 46. minutu. Fudbaleri dva tima su na teren izašli zajedno sa decom iz fudbalskih klubova sa… »
Partizan na "Karađorđu" ispustio treće mesto, Milošević blistao na oproštaju!

Partizan na "Karađorđu" ispustio treće mesto, Milošević blistao na oproštaju!

Sportske.net 21.05.2023
Fudbaleri Vojvodine i Partizana remizirali su rezultatom 2:2 u derbiju 36. kola Super lige Srbije. Partizan je poveo golom Rikarda, ali je Vojvodina preokrenula sa dva pogotka Jovana Miloševića, a potom je Kolorado postavio konačnih 2:2. Treneri su… »
POLUVREME - Rikardov evrogol, i ništa lošiji Miloševićev, egal na "Karađorđu"

POLUVREME - Rikardov evrogol, i ništa lošiji Miloševićev, egal na "Karađorđu"

Sportske.net 21.05.2023
Fudbaleri Vojvodine i Partizana igraju odličan derbi, rezultat na poluvremenu je - 1:1. Treneri su kombinovali sastave, ali je utakmica od početka bila dinamična. Batak je izostavio Zukića, Topića, Uroša i Nemanju Nikolića, dok na drugoj strani… »

Vesti dana »