Povezane vesti

Marija Kulić kipti od besa! Miljanina majka se ne smiruje, otkrila detalje nemilog događaja: Ugrizla je mene i Nenada…

Marija Kulić kipti od besa! Miljanina majka se ne smiruje, otkrila detalje nemilog događaja: Ugrizla je mene i Nenada…

Kurir 21.05.2023
Miljana Kulić obratila se novinarima večeras tvrdeći da ju je Nenad Macanović Bebica pretukao, a Marija Kulić je sada ispričala potpuno drugačiju priču. Marija se javila i za Informer izjavila da Nenad nije pretukao Miljanu, već da je ona… »
Marija Kulić van sebe nakon što je Miljana optužila Bebicu za fizičko zlostavljanje: Izašla je na ulicu!

Marija Kulić van sebe nakon što je Miljana optužila Bebicu za fizičko zlostavljanje: Izašla je na ulicu!

Kurir 21.05.2023
Miljana Kulić, diskvalifikovana učesnica rijalitija "Zadruga", tvrdi da ju je dečko Nenad Macanović Bebica pretukao. Naime, Miljana se javila domaćim medijima sa tvrdnjom da je pretrpela nasilje od strane svog partnera, a sada se oglasila njena majka… »
"Ubio me od batina!" Miljana Kulić tvrdi da ju je Bebica pretukao - "Gušio me, davio i udarao!" Oglasila se i Marija

"Ubio me od batina!" Miljana Kulić tvrdi da ju je Bebica pretukao - "Gušio me, davio i udarao!" Oglasila se i Marija

Mondo 21.05.2023
Miljana Kulić tvrdi da je doživela nasilje od partnera Nenada Macanovića, a ubrzo nakon toga se njena majka Marija Kulić oglasila na njenom profilu na Instagramu. Miljana Kulić tvrdi da je doživela nasilje od partnera Nenada Macanovića, a ubrzo… »
Miljanu Kulić brutalno pretukao bebica?! Bivša zadrugarka otkrila: Krećem u policiju, ubio me je od batina!

Miljanu Kulić brutalno pretukao bebica?! Bivša zadrugarka otkrila: Krećem u policiju, ubio me je od batina!

Kurir 21.05.2023
Miljana Kulić, diskvalifikovana učesnica "Zadruge", obnovila je emotivnu vezu sa Nenadom Macanovićem Bebicom, takođe bivšim učesnikom, nakon napuštanja rijalitija, a sada tvrdi da ju je pretukao. Naime, Kulićeva je sama javila redakciji Pink.rs-a… »

Vesti dana »