Povezane vesti

Miljana optužila Bebicu za nasilje, pa se uključila u lajv: Isplivala i slika iz kuće u Nišu - "Šta se dešava sa vama?!"

Miljana optužila Bebicu za nasilje, pa se uključila u lajv: Isplivala i slika iz kuće u Nišu - "Šta se dešava sa vama?!"

Mondo 22.05.2023
Miljana Kulić je tokom vikenda optužila Nenada Macanovića Bebicu za stravično nasilje - oglasila se njena majka i demantovala ove navode, a potom se cela porodica skupila! Miljana Kulić je tokom vikenda optužila Nenada Macanovića Bebicu za… »
Kulićima nasilje šala: Miljana prvo optužila Bebicu da ju je davio, Marija sve porekla, a onda se svi smestili na kauč i…

Kulićima nasilje šala: Miljana prvo optužila Bebicu da ju je davio, Marija sve porekla, a onda se svi smestili na kauč i…

Kurir 22.05.2023
Miljana Kulić obavestila je domaće medije da ju je partner Nenad Macanović Bebica fizički napao, nakon čega se na svom Instagram profilu oglasila iz porodičnog doma sa majkom Marijom, ocem Sinišom, dečkom Bebicom i sinom. Naime, Kulićka je… »
Kulići se šale sa nasiljem: Miljana, Bebica, Siniša i Marija se oglasili iz porodičnog doma nakon drame: "Pozdrav za…

Kulići se šale sa nasiljem: Miljana, Bebica, Siniša i Marija se oglasili iz porodičnog doma nakon drame: "Pozdrav za…

Blic 22.05.2023
Miljana Kulić juče je obavestila domaće medije da je pretrpela fizičko nasilje od strane emotivnog partnera Nenada Macanovića Bebica, nakon čega se na svom Instagram profilu oglasila iz porodičnog doma sa majkom Marijom, ocem Sinišom, dečkom… »
"Laže majmun smrdljivi, hoće da ide da se kocka": Oglasila se Marija Kulić nakon što je Miljana optužila Bebicu da ju je…

"Laže majmun smrdljivi, hoće da ide da se kocka": Oglasila se Marija Kulić nakon što je Miljana optužila Bebicu da ju je…

Blic 21.05.2023
Miljana Kulić, diskvalifikovana učesnica rijalitija "Zadruga", tvrdi da ju je dečko Nenad Macanović Bebica pretukao. Naime, Miljana se javila domaćim medijima sa tvrdnjom da je pretrpela nasilje od strane svog partnera, a sada se oglasila njena majka… »
Miljana Kulić prvo optužila dečka za nasilje, pa se posle sat vremena smeška na slikama: "Vreme je da je majka odvede na…

Miljana Kulić prvo optužila dečka za nasilje, pa se posle sat vremena smeška na slikama: "Vreme je da je majka odvede na…

Blic 21.05.2023
Rijaliti učesnica Miljana Kulić optužila je dečka Nenada Macanovića Bebicu da ju je pretukao, a samo sat vremena kasnije na njenom Instagram profilu osvanula je fotografija na kojoj je stavila svoju ruku na njegovo rame i raširila osmeh od uva do… »
"Miljana halucinira, sutra ide kod doktora": Osvanula poruka na Kulićkinom profilu nakon optužbi da ju je Bebica prebio…

"Miljana halucinira, sutra ide kod doktora": Osvanula poruka na Kulićkinom profilu nakon optužbi da ju je Bebica prebio…

Blic 21.05.2023
Miljana Kulić, diskvalifikovana učesnica rijalitija "Zadruga", tvrdi da ju je dečko Nenad Macanović Bebica pretukao. Miljana se javila domaćim medijima, te napisala da je pretrpela nasilje od strane svog partnera, a sada je na njenom Instagram… »
"Ubio me je od batina, idem u policiju": Miljana Kulić tvrdi da ju je Bebica pretukao: "Gušio me je, davio i udarao glavu o…

"Ubio me je od batina, idem u policiju": Miljana Kulić tvrdi da ju je Bebica pretukao: "Gušio me je, davio i udarao glavu o…

Blic 21.05.2023
Miljana Kulić, diskvalifikovana učesnica rijalitija "Zadruga", tvrdi da ju je dečko Nenad Macanović Bebica pretukao. Naime, Miljana se javila domaćim medijima sa tvrdnjom da je pretrpela nasilje od strane svog partnera. - Ubio me od batina ovaj smrad… »

Vesti dana »