Povezane vesti

„Ni blizu trenera godine, da li zato što sam Srbin“

„Ni blizu trenera godine, da li zato što sam Srbin“

Sportski žurnal 22.05.2023
Saša Obradović sa Monakom treći u Evropi posle rušenja Barselone. Saša Obradović je na konferenciji za medije posle pobede nad Barselonom u meču za treće mesto rekao da svi u Monaku bi trebalo da budu zahvalni Majku Džejmsu što su dogurali ovako… »
Obradović razočaran: "Ne poštuju me, možda jer sam Srbin!"

Obradović razočaran: "Ne poštuju me, možda jer sam Srbin!"

Sportske.net 22.05.2023
Odveo je srpski trener Saša Obradović ekipu Monaka na Fajnal for Evrolige, a tamo su "kneževi" zavvršili na trećem mestu i ostvarili ubedljivo najveći uspeh u svojoj istoriji. Francuski evroligaš završio je "regularni" deo domaćeg šampionata na… »
"Da li je zato što sam Srbin?" Saša Obradović poludeo na Francuze

"Da li je zato što sam Srbin?" Saša Obradović poludeo na Francuze

Večernje novosti 22.05.2023
Srpski košarkaški stručnjak i trener Monaka Saša Obradović razočaran je tretmanom koji ima u Francuskoj. FOTO: M. Vukadinović Obradović je doveo Monako do trećeg mesta u Evroligi, prvi je u francuskom šampionatu, međutim, naš stručnjak ipak… »
Obradović: Šta je ovo? Ne poštujete me zato što sam Srbin?

Obradović: Šta je ovo? Ne poštujete me zato što sam Srbin?

Sport klub 22.05.2023
Trener Monaka Saša Obradović razočaran je tretmanom koji ima u Francuskoj, nakon što nije bio ni blizu nagrade za najboljeg trenera godine, uprkos tome što je Monako prvi na tabeli i što je u Evroligi bio treći. U francuskom šampionatu (LNB)… »
Kakvo je to ponašanje, da li je to zato što sam Srbin?! Obradoviću ukrali nagradu, on zagrmeo: "Ko može da mi objasni?"

Kakvo je to ponašanje, da li je to zato što sam Srbin?! Obradoviću ukrali nagradu, on zagrmeo: "Ko može da mi objasni?"

Mondo 22.05.2023
Srpski stručnjak ogorčen jer kolege u Francuskoj nisu prepoznale koliko je dobru sezonu odigrao tim sa njim na klupi. Srpski stručnjak ogorčen jer kolege u Francuskoj nisu prepoznale koliko je dobru sezonu odigrao tim sa njim na klupi. Srpski trener… »

Vesti dana »