Povezane vesti

Zelenski se nije sastao sa Lulom: Mislim da je Lula bio razočaran

Zelenski se nije sastao sa Lulom: Mislim da je Lula bio razočaran

Politika 22.05.2023
HIROŠIMA – Brazilski predsednik Luiz Inasio Lula da Silva, izjavio je danas da nije održao planirani sastanak sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim na marginama samita Grupe sedam (G7) u Japanu zbog toga što je Zelenski zakasnio. Lula je… »
Ni Putin ni Zelenski ne žele mir Predsednik Brazila uveren da je kraj sukoba u Ukrajini još daleko obojica misle da će…

Ni Putin ni Zelenski ne žele mir Predsednik Brazila uveren da je kraj sukoba u Ukrajini još daleko obojica misle da će…

Kurir 22.05.2023
Brazilski predsednik Luiš Inasio Lula da Silva izrazio je danas nezadovoljstvo zbog toga što nije imao odvojeni sastanak sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim na samitu G7 u Japanu, kako je bilo planirano. Zelenski, koji je dobio nova… »
Brazilski predsednik izrazio nezadovoljstvo zbog propuštenog sastanka sa Zelenskim

Brazilski predsednik izrazio nezadovoljstvo zbog propuštenog sastanka sa Zelenskim

Danas 22.05.2023
Brazilski predsednik Luiš Inasio Lula da Silva izrazio je danas nezadovoljstvo zbog toga što nije imao odvojeni sastanak sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim na samitu G7 u Japanu, kako je bilo planirano. Zelenski, koji je dobio nova… »
"Mislim da je bio razočaran": Lula propustio sastanak sa Zelenskim, evo kako je reagovao ukrajinski predsednik

"Mislim da je bio razočaran": Lula propustio sastanak sa Zelenskim, evo kako je reagovao ukrajinski predsednik

Blic 22.05.2023
Brazilski predsednik Luiz Inasio Lula da Silva, izjavio je danas da nije održao planirani sastanak sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim na marginama samita Grupe sedam (G7) u Japanu zbog toga što je Zelenski zakasnio. Lula je rekao da je u… »
Predsednik Brazila: Za sada su i Putin i Zelenski uvereni da će dobiti rat

Predsednik Brazila: Za sada su i Putin i Zelenski uvereni da će dobiti rat

N1 Info 22.05.2023
Brazilski predsednik Luis Inasio Lula da Silva izrazio je nezadovoljstvo zbog toga što nije imao odvojeni sastanak sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim na samitu G7 u Japanu, kako je bilo planirano. Zelenski, koji je dobio nova obećanja o… »

Vesti dana »