Povezane vesti

Potresna ispovest Mijatovića o preminulom sinu: Šta sam ja to skrivio da me Bog tako kazni?

Potresna ispovest Mijatovića o preminulom sinu: Šta sam ja to skrivio da me Bog tako kazni?

Nova 22.05.2023
Bol koja ne prestaje. Mnogi žele da žive život Peđe Mijatovića, međutim on ga nikome ne bi preporučio. Davne 2009. godine njegov sin Andre, kojeg je dobio u braku sa Elenom Karaman Karić, preminuo je u četrnaestoj godini nakon teške neizlečive… »
Mijatović prvi put javno progovorio o smrti sina: "Andrea nikada nije hodao, nikada nije trčao, nikada nije pričao..."

Mijatović prvi put javno progovorio o smrti sina: "Andrea nikada nije hodao, nikada nije trčao, nikada nije pričao..."

Večernje novosti 22.05.2023
Legendarni fudbaler Partizana, Real Madrida i reprezentacije Jugoslavije, a kasnije i sportski direktor "kraljevskog kluba" Predrag Mijatović prvi put je progovorio o najbolnijoj temi u životu. FOTO: N. Paraušić Naime, u razgovoru za TV Unu, on je… »
Zašto ja, što me bog kažnjava? Mijatović otvorio dušu: "Prošlo je 14 godina, a sve bih dao za Andrejevu reč!"

Zašto ja, što me bog kažnjava? Mijatović otvorio dušu: "Prošlo je 14 godina, a sve bih dao za Andrejevu reč!"

Mondo 22.05.2023
Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije i fudbaler Partizana i Real Madrida prvi put govorio o smrti svog sina. Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije i fudbaler Partizana i Real Madrida prvi put govorio o smrti svog sina. Nekadašnji reprezentativac… »

Vesti dana »