Povezane vesti

Atić se pojavio u opštini Severna Mitrovica

Atić se pojavio u opštini Severna Mitrovica

RTV 22.05.2023
KOSOVSKA MITROVICA - Novi gradonačelnik severnog dela Kosovske Mitrovice, jutros je počeo da radi, a okupljenim novinarima rekao je da ga čeka mnogo posla. "Počeo sam sa imenovanjima novih direktora opštinskih odeljenja, a danas ću obići i radnike… »
Novi gradonačelnik Počeo da radi: Atić se pojavio u opštini Severna Mitrovica

Novi gradonačelnik Počeo da radi: Atić se pojavio u opštini Severna Mitrovica

Blic 22.05.2023
Novi gradonačelnik severnog dela Kosovske Mitrovice Erden Atić jutros je počeo da radi, a okupljenim novinarima rekao je da ga čeka mnogo posla. - Počeo sam sa imenovanjima novih direktora opštinskih odeljenja, a danas ću obići i radnike… »
Atić se pojavio u opštini Severna Mitrovica

Atić se pojavio u opštini Severna Mitrovica

Dnevnik 22.05.2023
KOSOVSKA MITROVICA: Novi gradonačelnik severnog dela Kosovske Mitrovice, jutros je počeo da radi, a okupljenim novinarima rekao je da ga čeka mnogo posla. "Počeo sam sa imenovanjima novih direktora opštinskih odeljenja, a danas ću obići i radnike… »
Erden Atić se pojavio u opštini Severna Mitrovica: Počeo sam sa imenovanjima novih direktora

Erden Atić se pojavio u opštini Severna Mitrovica: Počeo sam sa imenovanjima novih direktora

Euronews 22.05.2023
Novi gradonačelnik severnog dela Kosovske Mitrovice Erden Atić jutros je počeo da radi, a okupljenim novinarima rekao je da ga čeka mnogo posla. "Počeo sam sa imenovanjima novih direktora opštinskih odeljenja, a danas ću obići i radnike opštinske… »

Vesti dana »