Povezane vesti

"Zatvorila sam se u sebe, to je lavirint bez izlaza": Voditeljka RTS-a progovorila o borbi sa tumorom dojke: "Preispitivala sam…

"Zatvorila sam se u sebe, to je lavirint bez izlaza": Voditeljka RTS-a progovorila o borbi sa tumorom dojke: "Preispitivala sam…

Blic 22.05.2023
Voditeljka Dnevnika RTS-a Ivona Pantelić, imala je tumor na dojci, a bolest je pobedila zahvaljujući vedrom duhu i podršci najbližih. Kako kaže, na vreme se obratila lekaru i trudila se da ide napred. - Nisam htela a gubim vreme. Veoma brzo mi je… »
„Preispitivala sam se zašto sam se razbolela, to je lavirint bez izlaza“: Voditeljka Dnevnika o borbi sa tumorom na dojci

„Preispitivala sam se zašto sam se razbolela, to je lavirint bez izlaza“: Voditeljka Dnevnika o borbi sa tumorom na dojci

Nova 22.05.2023
Opisala svoju bitku. Voditeljka Dnevnika RTS Ivona Pantelić, pre izvesnog vremena imala je maligni tumor na dojci. Na vreme se obratila lekaru, i trudila se da ide napred. „Nisam htela da gubim vreme. Veoma brzo mi je zakazana operacija. Iako sam se… »
"Zatvorila sam se u sebe, to je lavirint bez izlaza" Voditeljka RTS borila se protiv raka dojke, a ovo je bilo ključno u…

"Zatvorila sam se u sebe, to je lavirint bez izlaza" Voditeljka RTS borila se protiv raka dojke, a ovo je bilo ključno u…

Kurir 22.05.2023
Voditeljka Dnevnika RTS-a Ivona Pantelić imala je tumor na dojci, a bolest je uspela da pobedi opaku bolest. Kako kaže, na vreme se obratila lekaru i trudila se da ide napred. - Nisam htela a gubim vreme. Veoma brzo mi je zakazana operacija. Iako sam se… »

Vesti dana »