Povezane vesti

„Ugrožena mi je bezbednost“: Mahrina se oglasila povodom neprijatne situacije u kojoj se našla, pa uputila apel svima

„Ugrožena mi je bezbednost“: Mahrina se oglasila povodom neprijatne situacije u kojoj se našla, pa uputila apel svima

Nova 22.05.2023
Pevačica Mahrina oglasila se povodom jednog nemilog događaja koji joj se desio u tržnom centru. Mahrina je sinoć, kasno uveče šetala sa jednim drugarom kroz tržni centar kada im je prišlo 7,8 momaka koji su krenuli da im dobacuju, piše IDJTV… »
Napadnuta usred tržnog centra! Srpska pevačica šokirana i uplašena - "Rekli su: 'Ajde napolje, pa da rešimo stvar"

Napadnuta usred tržnog centra! Srpska pevačica šokirana i uplašena - "Rekli su: 'Ajde napolje, pa da rešimo stvar"

Mondo 22.05.2023
Marina Cvetković, poznatija kao Mahrina oglasila se na društvenim mrežama gde je ispričala kako je napadnuta u jednom tržnom centru. Marina Cvetković, poznatija kao Mahrina oglasila se na društvenim mrežama gde je ispričala kako je napadnuta u… »
Pevačica napadnuta u tržnom centru: Marina uplašena objavila sve na društvenim mrežama: Preplašena sam, šokirana i…

Pevačica napadnuta u tržnom centru: Marina uplašena objavila sve na društvenim mrežama: Preplašena sam, šokirana i…

Kurir 22.05.2023
Marina Cvetković, poznatija kao Mahrina, napadnuta je sinoć u jednom prestoničkom tržnom centru, o čemu je obavestila svoje pratioce na društvenoj mreži Instagrma. - Moram nešto jako važno da vam kažem. Da nije situacija kakva jeste, možda bih… »
"Izađi napolje, da rešimo stvari": Naša pevačica napadnuta u tržnom centru u Beogradu: "Ugrožena mi je bezbednost"

"Izađi napolje, da rešimo stvari": Naša pevačica napadnuta u tržnom centru u Beogradu: "Ugrožena mi je bezbednost"

Blic 22.05.2023
Mlada popularna pevačica Marina Cvetković poznatija kao Mahrina objavila je na svom Instagram profilu da je napadnuta u jednom tržnom centru u Beogradu. Kako je navela njoj i njenom drugu je grupa mladića pretila, ali ih i vređala, nakon čega ih je… »

Vesti dana »