Povezane vesti

Vuk Stanković: Verbalno me napala trojica muškaraca, pretili i fizičkim napadom

Vuk Stanković: Verbalno me napala trojica muškaraca, pretili i fizičkim napadom

Politika 22.05.2023
Politički analitičar Dejan Vuk Stanković izjavio je da su ga danas oko 17 časova u kafiću verbalno napala trojica nepoznatih muškaraca i da su mu pretili i fizičkim napadom. „Jedan od njih je prišao, sipao mi vodu u kafu i rekao: 'Ovo da… »
Dejan Vuk Stanković: Verbalno me napala trojica muškaraca, pretili i fizičkim napadom

Dejan Vuk Stanković: Verbalno me napala trojica muškaraca, pretili i fizičkim napadom

RTS 22.05.2023
Politički analitičar Dejan Vuk Stanković izjavio je da su ga danas oko 17 časova u kafiću verbalno napala trojica nepoznatih muškaraca i da su mu pretili i fizičkim napadom. "Jedan od njih je prišao, sipao mi vodu u kafu i rekao: 'Ovo da popiješ… »
Vuk Stanković: Verbalno me napala trojica muškaraca, pretili i fizičkim napadom

Vuk Stanković: Verbalno me napala trojica muškaraca, pretili i fizičkim napadom

RTV 22.05.2023
BEOGRAD - Politički analitičar Dejan Vuk Stanković izjavio je da su ga danas oko 17 časova u kafiću verbalno napala trojica nepoznatih muškaraca i da su mu pretili i fizičkim napadom. "Jedan od njih je prišao, sipao mi vodu u kafu i rekao: 'Ovo da… »
Dejan Vuk Stanković izvređan u centru Beograda: Trojica mu prišla u kafiću i pretili mu smrću

Dejan Vuk Stanković izvređan u centru Beograda: Trojica mu prišla u kafiću i pretili mu smrću

Kurir 22.05.2023
Politički analitičar Dejan Vuk Stanković vređan danas u jednom kafiću u centru Beograda i prećeno mu je. Kako navodi "Informer", Stankoviću su prišle tri osobe koje su ga vređale i pretile mu, a onda mu se jedan od njih uneo u lice i sipao vodu u… »

Vesti dana »