Povezane vesti

Ja sam glumica s mozgom! Lidija zbog izgleda imala neprijatnosti - Zbog njega izgubila ulogu: Nisam dala da me svlače

Ja sam glumica s mozgom! Lidija zbog izgleda imala neprijatnosti - Zbog njega izgubila ulogu: Nisam dala da me svlače

Mondo 22.05.2023
Lidija Vukićević izgledom privlači pažnju otkako se pojavila na sceni, zbog čega joj je bilo teško da dokaže da je, kako kaže, "glumica s mozgom". Lidija Vukićević izgledom privlači pažnju otkako se pojavila na sceni, zbog čega joj je bilo… »
Lidija Vukićević doživljavala velike nepravde zbog izgleda: Bilo mi je teško da dokažem, da nisam samo zgodna i…

Lidija Vukićević doživljavala velike nepravde zbog izgleda: Bilo mi je teško da dokažem, da nisam samo zgodna i…

Kurir 22.05.2023
Lidija Vukićević svojim izgledom otkako se pojavila na sceni privlači pažnju gde god se pojavi. Poznata po ulogama u "Žikinoj dinastiji", "Boljem životu" i "Igri sudbine", ne krije da je zbog predrasuda decenijama doživljavala velike nepravde… »
"Bilo mi je teško da dokažem da sam glumica sa mozgom": Lidija Vukićević o nepravdama koje su je zadesile: "Ocenjuju me po…

"Bilo mi je teško da dokažem da sam glumica sa mozgom": Lidija Vukićević o nepravdama koje su je zadesile: "Ocenjuju me po…

Blic 22.05.2023
Atraktivna glumica Lidija Vukićević (60), poznata po ulogama u "Žikinoj dinastiji", "Boljem životu" i "Igri sudbine", ne krije da je zbog predrasuda decenijama doživljavala velike nepravde. Lidija Vukićević je jednom prilikom navela da su joj… »

Vesti dana »