Povezane vesti
TikTok tuži Montanu, prvu državu koja je zakonom zabranila aplikaciju
N1 Info 23.05.2023
Kompanija TikTok tužila je saveznu američku državu Montanu, prvu koja je zakonom zabranila tu aplikaciju. U tužbi je navedeno da je zakon neustavno kršenje prava na slobodu govora i da je zasnovan na „neutemeljenim spekulacijama“ da bi kineska vlada… »
TikTok tuži Montanu u SAD, prvu državu koja je zabranila aplikaciju
Insajder 23.05.2023
Kompanija za društvene medije TikTok tužila je saveznu američku državu Montanu, prvu koja je zakonom zabranila tu aplikaciju. U tužbi je navedeno da je zakon neustavno kršenje prava na slobodu govora i da je zasnovan na "neutemeljenim spekulacijama" da… »
TikTok uzvraća udarac, tuži Montanu zbog zabrane: "Zabrinutost zbog špijuniranja je neosnovana"
Telegraf 23.05.2023
Mnogi američki zvaničnici su izrazili bojazan da bi kineska vlada potencijalno mogla pristupiti američkim podacima putem TikToka u špijunske svrhe. TikTok je podneo tužbu protiv Montane zbog zakona koji bi zabranio popularnu aplikaciju kratkih video… »
Vesti dana »

"Idemo na pobedu ovaj put" Imao žestok okršaj sa voditeljem Pinka u emisiji, a sada šokirao oglašavanjem i najavio ulazak u Elitu (foto)
Alo pre 3 satajoš 4 povezane

"Imam njen snimak" Skandalozna učesnica Elite zapretila Mini Vrbaški: "Otkriću sve o njoj"
Alo pre 2 satajoš 3 povezane

"Nisu mi za džabe dali 400.000 evra": Janjuš odmah otkrio šokantnu cifru koju će zaraditi u Eliti 9
Telegraf pre 2 satajoš 3 povezane