Povezane vesti

„Kamo sreće da sam prokockao samo stan, ja sam prokockao celo beogradsko naselje“: Pevač izgubio 70 miliona dolara u…

„Kamo sreće da sam prokockao samo stan, ja sam prokockao celo beogradsko naselje“: Pevač izgubio 70 miliona dolara u…

Nova 23.05.2023
Ovi estradnjaci su rekli "da" poroku. Nije tajna da pojedini srpski pevači uživaju u porocima, a kocka je jedan od glavnih bolesti zavisnosti na estradi. Pevač Aca Lukas jednom prilikom je istakao kako je izgubio više od 70 miliona dolara na kocki… »
Estrada u kandžama kocke! On pukao 70 miliona $, mogao da kupi celo naselje, jedan izgubio sve, a ona ne izlazi iz kazina

Estrada u kandžama kocke! On pukao 70 miliona $, mogao da kupi celo naselje, jedan izgubio sve, a ona ne izlazi iz kazina

Kurir 23.05.2023
Mnoge poznate ličnosti bile su u kandžama poroka, a pojedinci su imali ili imaju problem sa kockom, te su više puta govorili o tome koliko su novca izgubili zbog zavisnosti. Folker Aca Lukas jednom prilikom ispričao je da je izgubio više od 70… »
Izgubili milione zbog kocke: Ovi naši pevači davali su sve zarađeno na porok, a njihova koleginica ni dan danas ne izlazi iz…

Izgubili milione zbog kocke: Ovi naši pevači davali su sve zarađeno na porok, a njihova koleginica ni dan danas ne izlazi iz…

Blic 23.05.2023
Mnoge poznate ličnosti bile su u kandžama poroka, a neki od njih otvoreno su govorili o tome. Naši pevači imali su problem sa kockom, te su više puta govorili o tome koliko su novca izgubili zbog zavisnosti. Folker Aca Lukas jednom prilikom ispričao… »

Vesti dana »