Povezane vesti

Abot: Vreme je da Kosovo predloži nacrt statuta Zajednice srpskih opština

Abot: Vreme je da Kosovo predloži nacrt statuta Zajednice srpskih opština

Insajder 23.05.2023
Ambasador Velike Britanije u Prištini Nikolas Abot izjavio je da je vreme da Kosovo zvanično predloži nacrt statuta Zajednice srpskih opština (ZSO). "Moje mišljenje, posebno za ZSO, jeste da je vreme da Vlada Kosova izađe sa nacrtom koji treba da se… »
Abot: Vreme da tzv. Kosovo predloži svoj nacrt statut ZSO

Abot: Vreme da tzv. Kosovo predloži svoj nacrt statut ZSO

RTV 23.05.2023
PRIŠTINA - Ambasador Velike Britanije u Prištini Nikolas Abot izjavio je da je vreme da tzv. Kosovo zvanično predloži nacrt statuta Zajednice srpskih opština (ZSO). "Moje mišljenje, posebno za ZSO, jeste da je vreme da vlada Kosova izađe sa nacrtom… »
Abot: Vreme je da tzv. Kosovo predloži nacrt statuta ZSO

Abot: Vreme je da tzv. Kosovo predloži nacrt statuta ZSO

Dnevnik 23.05.2023
PRIŠTINA: Ambasador Velike Britanije u Prištini Nikolas Abot izjavio je da je vreme da tzv. Kosovo zvanično predloži nacrt statuta Zajednice srpskih opština (ZSO). "Moje mišljenje, posebno za ZSO, jeste da je vreme da vlada Kosova izađe sa nacrtom… »
Abot: Vreme da Kosovo predloži nacrt statuta ZSO zasnovan na viziji premijera

Abot: Vreme da Kosovo predloži nacrt statuta ZSO zasnovan na viziji premijera

Euronews 23.05.2023
Ambasador Velike Britanije u Prištini Nikolas Abot izjavio je da je vreme da Kosovo zvanično predloži nacrt statuta Zajednice srpskih opština (ZSO). "Moje mišljenje, posebno za ZSO, jeste da je vreme da vlada Kosova izađe sa nacrtom koji treba da se… »
"Mora da postoji napredak": Ambasador Velike Britanije: Vreme je da Priština zvanično predloži Nacrt statuta ZSO

"Mora da postoji napredak": Ambasador Velike Britanije: Vreme je da Priština zvanično predloži Nacrt statuta ZSO

Blic 23.05.2023
Ambasador Velike Britanije na Kosovu Nikolas Abot rekao je da je vreme da Kosovo zvanično predloži Nacrt statuta Zajednice srpskih opština. Abot je naveo da u dogovorenom sporazumu mora da postoji napredak u vidu ispunjenja obaveza. - Mislim da je u… »

Vesti dana »