Povezane vesti

Ovoliku iskrenost niko nije očekivao! Goca Tržan nikad otvorenije o sklonostima u krevetu! Šok

Ovoliku iskrenost niko nije očekivao! Goca Tržan nikad otvorenije o sklonostima u krevetu! Šok

Kurir 23.05.2023
Pevačica Goca Tržan godinama šokira javnost svojim izjavama koje su na granici dobrog ukusa, ali je sada, čini se, otišla korak dalje, pa je bez zadrške progovorila o svojim sklonostima u krevetu. - Mogu da imam intimni odnos sa muškarcem i kada bi… »
Da li je ovo najbrutalnija izjava Goce Tržan: Reč je o seksu

Da li je ovo najbrutalnija izjava Goce Tržan: Reč je o seksu

Nova 23.05.2023
Pevačica uvek otvoreno govori o ovoj temi. Goca Tržan deli iskustva iz svoje intime, a sada je progovorila o svojim sklonostima koje su se ranije razlikovale. „Mogu da imam intimni odnos sa muškarcem i kada bi me samo zadovoljavao prstom. Možete da… »
"Ljudi se zgražavaju": Goca Tržan o intimnim odnosima: "Eksperimentisala sam, partner mora da zna šta radi"

"Ljudi se zgražavaju": Goca Tržan o intimnim odnosima: "Eksperimentisala sam, partner mora da zna šta radi"

Blic 23.05.2023
Pevačica Goca Tržan poznata je po svojoj surovoj iskrenosti, te bez ustezanja deli detalje iz svog privatnog života. Goca Tržan je tako nedavno progovorila o svom intimnom iskustvu tokom života. - Veličina nije bitna ako partner zna šta radi. Dok… »

Vesti dana »