Povezane vesti

„Brak sa Elenom Karić je bio greška“: Peđa Mijatović progovorio o bivšoj supruzi i otkrio zašto se oženio njom

„Brak sa Elenom Karić je bio greška“: Peđa Mijatović progovorio o bivšoj supruzi i otkrio zašto se oženio njom

Nova 23.05.2023
Bivši fudbaler ogolio dušu. Predrag Peđa Mijatović bio je nekoliko godina u bračnoj zajednici sa Elenom Karaman Karić, dizajnerkom nameštaja i navodnom spiritistkinjom, koja je ćerka modne kreatorke Verice Rakočević. Kako je istakao, pokajao se… »
"Brak sa Elenom Karić bio je greška!" Peđa Mijatović u šok intervjuu progovorio o razvodu sa dizajnerkom i glavnom krivcu

"Brak sa Elenom Karić bio je greška!" Peđa Mijatović u šok intervjuu progovorio o razvodu sa dizajnerkom i glavnom krivcu

Kurir 23.05.2023
Bivši fudbaler Predraga Peđe Mijatovića otvorio je duši i progovorio o krahu braka sa dizajnerkom Elenom Karaman Karić, ćerkom srpske kreatorke Verice Rakočević. "Ne znam da li sam slomio srce mnogim ženama, mislim da nisam. Obićno se fudbaleri… »
"Brak sa Elenom je bio greška": Peđa Mijatović otvorio dušu - oženio je kada je imala 19 godina, zadesila ih tragedija

"Brak sa Elenom je bio greška": Peđa Mijatović otvorio dušu - oženio je kada je imala 19 godina, zadesila ih tragedija

Mondo 23.05.2023
Predrag Peđa Mijatović je u emotivnom intervjuu govorio o gubitku sina kojeg je dobio sa Elenom Karić, a sada i o braku koji je, prema njegovom mišljenju "bio greška" Predrag Peđa Mijatović je u emotivnom intervjuu govorio o gubitku sina kojeg je… »
"Brak sa Elenom je bio greška": Peđa Mijatović progovorio o razvodu sa dizajnerkom, priznao šta je najviše uticalo na kraj…

"Brak sa Elenom je bio greška": Peđa Mijatović progovorio o razvodu sa dizajnerkom, priznao šta je najviše uticalo na kraj…

Blic 23.05.2023
Dizajnerka nameštaja Elena Karaman početkom devedesetih godina udala se za Peđu Mijatovića, a tada je imala samo 19 godina. Zajednički život započeli su u Valensiji, gde su ostali do kraja braka iz kojeg su dobili dvojicu sinova, Luku i Andreja… »

Vesti dana »