Povezane vesti
Odloženo suđenje Tačiju i drugim bivšim liderima OVK za 12. jun
Blic 23.05.2023
Sudski proces protiv Hašima Tačija i još trojice bivših čelnika OVK, koji se nalaze u pritvoru u Hagu, odložen je, a suđenje će biti nastavljeno 12. juna. Zbog tog odlaganja biće otkazano i ročište zakazano za 24. maj, koje dolazi nakon završetka iskaza… »
Suđenje bivšim čelnicima OVK-a u Hagu odloženo za 12. jun
Euronews 23.05.2023
Sudski proces protiv Hašima Tačija i još trojice bivših čelnika tzv. OVK-a, koji se nalaze u pritvoru u Hagu, odložen je, a suđenje će biti nastavljeno 12. juna. Zbog tog odlaganja biće otkazano i ročište zakazano za 24. maj, koje dolazi nakon završetka… »
Odloženo suđenje Tačiju i još trojici haških pritvorenika: Otkazano i sutrašnje ročište
Telegraf 23.05.2023
Specijalno tužilaštvo prošle godine podnelo optužnicu protiv Hašima Tačija, Kadrija Veseljija, Jakupa Krasnićija i Redžepa Seljimija. Sudski proces protiv Hašima Tačija i još trojice bivših čelnika tzv. OVK-a, koji se nalaze u pritvoru u Hagu, odložen… »
Saslušanjem šestog svedoka nastavljeno suđenje bivšim liderima OVK
Euronews 23.05.2023
Saslušanjem šestog svedoka danas je u Specijalnom sudu u Hagu nastavljeno suđenje bivšim liderima OVK. Sednica je, radi zaštite svedoka označenog šifrom 4355, zatvorena za javnost. Prva četiri svedoka u suđenju Hašimu Tačiju, Jakupu Krasnićiju, Kadriju… »
Vesti dana »

Sofronijević: Zakon o legalizaciji uvodi nultu toleranciju na novu bespravnu gradnju
RTV pre 7 minutajoš 40 povezanih

MUP uhapsio muškarca osumnjičenog da je automobilom usmrtio ženu u Bogatiću i teško povredio trogodišnje dete
RTV pre 57 minutajoš 37 povezanih