Povezane vesti

Najmlađa žrtva imala samo 6 godina: Katolički sveštenik iz Hrvatske koji je zlostavljao 13 dečaka službovao i u Banjaluci

Najmlađa žrtva imala samo 6 godina: Katolički sveštenik iz Hrvatske koji je zlostavljao 13 dečaka službovao i u Banjaluci

Blic 23.05.2023
Bivši rektor Bogoslovnog fakulteta u Rijeci, katolički sveštenik Milan Špehar, koji je šokirao javnost priznanjem da je seksualno zlostavljao 13 dečaka starih između šest i 13 godina, službovao je i u Banjaluci. Kako prenosi Index on je u jesen… »
Bivši sveštenik iz Rijeke priznao da je seksualno zlostavljao 13 maloletnika: "Strašno mi je žao žrtava"

Bivši sveštenik iz Rijeke priznao da je seksualno zlostavljao 13 maloletnika: "Strašno mi je žao žrtava"

Telegraf 23.05.2023
Nadbiskup Mate Uzinić juče je progovorio o slučajevima zlostavljanja u Crkvi. Sveštenik i bivši rektor Katoličkog bogoslovskog fakulteta u Rijeci Milan Špehar priznao je danas da je seksualno zlostavljao 13 dečaka starosti između šest i 13… »
Bivši sveštenik u Hrvatskoj priznao da je seksualno zlostavljao 13 maloletnika

Bivši sveštenik u Hrvatskoj priznao da je seksualno zlostavljao 13 maloletnika

Euronews 23.05.2023
Sveštenik i bivši rektor Katoličkog bogoslovskog fakulteta u Rijeci Milan Špehar priznao je danas da je seksualno zlostavljao 13 dečaka starosti između šest i 13 godina. "Niko za moja zlodela nije ni krivac, ni saučesnik. Ja sam ih počinio i… »
Sveštenik iz Rijeke zlostavljao 13 dečaka: „Molim da mi oproste, a Bog zaleči rane“

Sveštenik iz Rijeke zlostavljao 13 dečaka: „Molim da mi oproste, a Bog zaleči rane“

Danas 23.05.2023
Hrvatski Nacional objavio je priznanje svešenika i bivšeg rektora Katoličkog bogoslovnog fakulteta u Rijeci Milana Špehara da je izvršio bludne radnje nad 13 dečaka starih između šest i 13 godina, piše Index.hr. „Niko nije kriv ni saučesnik u… »

Vesti dana »