Povezane vesti

U Skupštini danas o huljama, licemerima i ko i kako generiše nasilje (VIDEO)

U Skupštini danas o huljama, licemerima i ko i kako generiše nasilje (VIDEO)

Insajder 23.05.2023
Ko su hulje, a ko licemeri? Ko i kako generiše nasilje? Glavne su teme koje su obeležile i današnji nastavak sednice Skupštine Srbije sazvane nakon dva masovna ubistva u Srbiji. U sali su, predvođeni premijerkom, sedeli i resorni ministri… »
Brnabić: Gašić ide u Priboj da bi ljudi koji tamo žive osetili da je država uz njih

Brnabić: Gašić ide u Priboj da bi ljudi koji tamo žive osetili da je država uz njih

Blic 23.05.2023
Skupština Srbije završila je današnji rad u 18.00 časova, a raspravu o vladinom izveštaju o bezbednosnoj situaciji u zemlji posle dva masovna ubistva nastaviće sutra. Premijerka Ana Brnabić rekla je da je ministar unutrašnjih poslova Bratislav… »
Brnabićeva: Reagovala sam u afektu i odgurnula mikrofon

Brnabićeva: Reagovala sam u afektu i odgurnula mikrofon

Politika 23.05.2023
Premijerka Ana Brnabić rekla je danas da je njena reakcija tokom sednice u petak posle izlaganja poslanika Miroslava Aleksića bila burna, jer nije mogla da veruje da bilo koji političar u parlamentu može da pokuša da stavi na „stub srama”… »
Brnabić šest puta ponovila: Pojedini demonstranti su "lešinari i hijene"

Brnabić šest puta ponovila: Pojedini demonstranti su "lešinari i hijene"

Novi magazin 23.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić danas je u Skupštini Srbije šest puta ponovila da su , ali je demantovala da ih je ikada nazvala "ruljom". "Ja lično mislim da su lešinari oni koji su nakon protesta ili tokom tog protesta seli i uradili fotošop tako da… »
Brnabić kaže da je samo Aleksića nazvala „govnarom“, a ne celu opoziciju

Brnabić kaže da je samo Aleksića nazvala „govnarom“, a ne celu opoziciju

N1 Info 23.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić poručila je u Skupštini Srbije da je za nju apsolutna crvena linija da političari mešaju stručnjake u poltičke obračune. Brnabić je u petak, odgovarajući poslaniku Narodne stranke Miroslavu Aleksiću, gurnula… »
Premijerka u dva minuta šest puta nazvala demonstrante lešinarima

Premijerka u dva minuta šest puta nazvala demonstrante lešinarima

Beta 23.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić danas je u Skupštini Srbije šest puta ponovila da su pojedini demonstranti "lešinari i hijene", ali je demantovala da ih je ikada nazvala "ruljom". "Ja lično mislim da su lešinari oni koji su nakon protesta ili tokom… »
Šta je Brnabić rekla o svojim ružnim rečima u Skupštini: Bilo je u afektu

Šta je Brnabić rekla o svojim ružnim rečima u Skupštini: Bilo je u afektu

Danas 23.05.2023
Poslanik koalicije NADA Predrag Marsenić izjavio je danas da se oni nisu oglašavali od dva masovna ubistva jer nisu znali šta pametno da kažu, a da reči premijerke Ane Brnabić nisu bile pametnije od tišine i da treba da podnese ostavku. „Vaše… »
Premijerka u dva minuta šest puta nazvala demonstrante lešinarima

Premijerka u dva minuta šest puta nazvala demonstrante lešinarima

Danas 23.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić danas je u Skupštini Srbije šest puta ponovila da su pojedini demonstranti „lešinari i hijene“, ali je demantovala da ih je ikada nazvala „ruljom“. „Ja lično mislim da su lešinari oni koji su nakon protesta… »
Brnabić o psovki: Upotrebila sam reč u afektu, prema jednom čoveku

Brnabić o psovki: Upotrebila sam reč u afektu, prema jednom čoveku

Insajder 23.05.2023
Poslanik koalicije NADA Predrag Marsenić izjavio je da se oni nisu oglašavali od dva masovna ubistva jer nisu znali šta pametno da kažu, a da reči premijerke Ane Brnabić nisu bile pametnije od tišine i da treba da podnese ostavku. "To što ste… »

Vesti dana »