Povezane vesti
IMT fabriku za remont kupila firma čiji je suvlasnik Auto Čačak
N1 Info 23.05.2023
IMT Fabrika remontni centar iz Dobanovaca prodata je za 64 miliona dinara (545.000 evra) preduzeću Prvi maj iz Čačka, objavila je Agencija za licenciranje stečajnih upravnika. Prvi maj je u vlasništvu podgoričkog Auto Čačka (50 odsto) i preduzeća… »
IMT Fabriku remontni centar kupila firma čiji je suvlasnik Auto Čačak
Biznis.rs 23.05.2023
Imovina pogona u stečaju prodata za 545.000 evra. IMT Fabrika remontni centar iz Dobanovaca prodata je za 64 miliona dinara (545.000 evra) preduzeću Prvi maj iz Čačka, objavila je Agencija za licenciranje stečajnih upravnika. Prvi maj je u vlasništvu… »
Vesti dana »

Aneli Ahmić ušla u elitu i napravila haos: Asmin prebledeo kao ju je video, a Luki odmah odbrusila: "Jel se ti to ku****?"
Blic pre 1 satjoš 6 povezanih

Mali: Stav Saveta EU o zabrani uvoza ruskog gasa katastrofalan za Srbiju
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

Muškarac električnim biciklom sleteo s kolovoza i umro: Užas u Lazarevcu: Hitna mogla samo da konstatuje smrt
Blic pre 53 minutajoš 1 povezana