Povezane vesti
Poljoprivrednicima produžen rok za podnošenje prijava za subvencije
N1 Info 24.05.2023
Krajnji rokovi za podnošenje prijava za subvencije po aktuelnim javnim pozivima produženi su do 12. juna 2023. godine, objavilo je Ministarstvo poljoprivrede. Produžetak roka odnosi se na prijave za davanja po hektaru, kao i za subvencije za kvalitetna… »
Ministarstvo: Produžen rok za prijave za subvencije do 12. juna
Beta 24.05.2023
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Srbije objavilo je danas da su krajnji rokovi za podnošenje prijava za subvencije po aktuelnim javnim pozivima produženi do 12. juna. To se odnosi na prijave za davanja po hektaru, kao i za subvencije… »
Produžen rok za prijave poljoprivrednika za subvencije do 12. juna
Biznis.rs 24.05.2023
dinamika isplate odvijaće se bez odlaganja. Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Srbije objavilo je u sredu da su krajnji rokovi za podnošenje prijava za subvencije po aktuelnim javnim pozivima produženi do 12. juna. To se odnosi na… »
Produžen rok za prijave za subvencije u poljoprivredi: Promena neće uticati na dinamiku isplata
Telegraf 24.05.2023
Rok je produžen kako bi se izašlo u susret poljoprivrednicima i omogućilo im se dodatno vreme za prikupljanje neophodne dokumentacije. Rokovi za prijavu poljoprivrednika za subvencije po aktuelnim javnim pozivima produženi su do 12. juna, objavilo je… »
Vesti dana »
Dijana Hrka se pričestila, kaže da je sada sve u Božjim rukama
Serbian News Media pre 3 satajoš 29 povezanih
Preminuo Vladimir Vukčević, prvi tužilac Srbije za ratne zločine
BBC News pre 3 minutajoš 23 povezane
UKRAJINSKA KRIZA: Napadnuto vozilo humanitarne misije u Donjecku; Mađarska izuzeta od sankcija SAD na ruske energente
RTV pre 43 minutajoš 43 povezane
Pupovac: Institucije i dešavanja srpske zajednice u Hrvatskoj su pod policijskom zaštitom
Beta pre 1 satjoš 47 povezanih
Kiša ne odustaje ni danas! Ali stiže promena – evo kada konačno dolazi sunce
Moj Novi Sad pre 5 satijoš 23 povezane




