Povezane vesti

Stojanča Arsić: Šta ću ja na Vučićevom mitingu?

Stojanča Arsić: Šta ću ja na Vučićevom mitingu?

Bujanovačke 24.05.2023
Bujanovac, 24. maj 2023. – Šta ću ja na Vučićevom mitingu? Ovim je pitanjem Stojanča Arsić odgovorio na pitanje Bujanovačkih da li će u petak prisustvovati velikom skupu koji je u Beogradu zakazao predsednik Srbije, što ne bi bilo čudno da… »
Mitrović: Iz Bujanovca 400 ljudi na mitingu, ne samo članovi stranke

Mitrović: Iz Bujanovca 400 ljudi na mitingu, ne samo članovi stranke

Bujanovačke 24.05.2023
Bujanovac, 24. maj 2023. (foto FB Nenad Mitrović) – Na miting Aleksandra Vučića 26. maja u Beogradu ići će oko 400 građana iz opštine Bujanovac, rekao je danas našem portalu šef bujanovačkih naprednjaka i narodni poslanik Nenad Mitrović. Na… »
Radnici Jumkovog pogona koji žele na miting dobijaju slobodan dan, iz Bivode ide ko želi

Radnici Jumkovog pogona koji žele na miting dobijaju slobodan dan, iz Bivode ide ko želi

Bujanovačke 24.05.2023
Predrag Denčić Bujanovac, 24. maj 2023. (foto SNS Bujanovac) – Direktori Bivode i pogona Jumka u Bujanovcu, naprednjaci Predrag Denčić i Nebojša Kostić, tvrde da radnici ovih fabrika samostalno odlučuju da li će ići na miting Aleksandra… »
Anđelković: SPS Bujanovac napunio autobus za Vučićev miting

Anđelković: SPS Bujanovac napunio autobus za Vučićev miting

Bujanovačke 24.05.2023
Anđelković Bujanovac, 24. maj 2023. – Bujanovački odbor Socijalističke partije Srbije (SPS) organizovano ide na miting Aleksandra Vučića zakazan za 26. maj (petak) u Beogradu, potvrdio je za naš portal lider lokalnih socijalista Božidar… »

Vesti dana »