Povezane vesti

Stoltenberg: Ulazak Ukrajine u NATO dok traje rat nije na dnevnom redu

Stoltenberg: Ulazak Ukrajine u NATO dok traje rat nije na dnevnom redu

Politika 24.05.2023
BRISEL – Ukrajina neće moći da se pridruži NATO-u sve dok u toj zemlji traje rat, izjavio je danas generalni sekretar Alijanse Jens Stoltenberg. „Mislim da su svi shvatili da postati član usred rata nije na dnevnom redu”, poručio je… »
Prigožin: Rusiji preti revolucija; Stoltenberg: Ukrajina ne može u NATO dok je rat

Prigožin: Rusiji preti revolucija; Stoltenberg: Ukrajina ne može u NATO dok je rat

Dnevnik 24.05.2023
MOSKVA/KIJEV: Jevgenij Prigožin, osnivač paravojne formacije Vagner upozorio je danas da bi Rusija mogla da se suoči sa revolucijom sličnoj Oktobarskoj revoluciji iz 1917. godine i izgubi u sukobu sa Ukrajinom ukoliko se ruska elita ozbiljno ne… »
Stoltenberg: Ulazak Ukrajine u NATO dok traje rat nije moguć

Stoltenberg: Ulazak Ukrajine u NATO dok traje rat nije moguć

Kurir 24.05.2023
Ukajina neće moći da se pridruži NATO-u sve dok u toj zemlji traje rat, izjavio je danas generalni sekretar Alijanse Jens Stoltenberg. - Mislim da su svi shvatili da postati član usred rata nije na dnevnom redu - poručio je Stoltenberg, prenosi… »
Stoltenberg kaže da Ukrajina neće ući u NATO sve dok traje rat

Stoltenberg kaže da Ukrajina neće ući u NATO sve dok traje rat

Slobodna Evropa 24.05.2023
Generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg rekao je da se prijem Ukrajine u zapadni vojni savez neće dogoditi dok se rat nastavlja. Međutim, rekao je da bi se Ukrajina mogla pridružiti Alijansi u budućnosti. Tokom događaja koji je u Briselu… »
Stoltenberg: Među članicama NATO postoje različita mišljenja u vezi sa članstvom Ukrajine

Stoltenberg: Među članicama NATO postoje različita mišljenja u vezi sa članstvom Ukrajine

Danas 24.05.2023
Među članicama NATO postoje različita mišljenja u vezi sa članstvom Ukrajine, a još se ne zna kakve će odluke biti donete na samitu u Viljnusu 11. i 12. jula, izjavio je danas generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg. „Po pitanju članstva… »
Stoltenberg ohladio Zelenskog - Ukrajina neće moći u NATO! "Postati član usred rata nije na dnevnom redu"

Stoltenberg ohladio Zelenskog - Ukrajina neće moći u NATO! "Postati član usred rata nije na dnevnom redu"

Mondo 24.05.2023
Sve dok u toj zemlji traje rat, Ukrajina neće moći da uđe u NATO. Sve dok u toj zemlji traje rat, Ukrajina neće moći da uđe u NATO. Ukrajina neće moći da se pridruži NATO-u sve dok u toj zemlji traje rat, izjavio je danas na Briselskom forumu… »
Stoltenberg: Ulazak Ukrajine u NATO dok traje rat nije na dnevnom redu

Stoltenberg: Ulazak Ukrajine u NATO dok traje rat nije na dnevnom redu

RTV 24.05.2023
BRISEL - Ukrajina neće moći da se pridruži NATO-u sve dok u toj zemlji traje rat, izjavio je danas generalni sekretar Alijanse Jens Stoltenberg. "Mislim da su svi shvatili da postati član usred rata nije na dnevnom redu", poručio je Stoltenberg… »
Stoltenberg: Ulazak Ukrajine u NATO dok traje rat nije na dnevnom redu

Stoltenberg: Ulazak Ukrajine u NATO dok traje rat nije na dnevnom redu

Vesti online 24.05.2023
Ukrajina neće moći da se pridruži NATO-u sve dok u toj zemlji traje rat, izjavio je danas generalni sekretar Alijanse Jens Stoltenberg. – Mislim da su svi shvatili da postati član usred rata nije na dnevnom redu – poručio je Stoltenberg, prenosi… »
Stoltenberg: Ukrajine neće moći u NATO dok traje rat

Stoltenberg: Ukrajine neće moći u NATO dok traje rat

Telegraf 24.05.2023
Kako je rekao, "pitanje je šta se dešava kada se rat završi" Ukrajina neće moći da se pridruži NATO-u sve dok u toj zemlji traje rat, izjavio je danas generalni sekretar Alijanse Jens Stoltenberg. "Mislim da su svi shvatili da postati član usred… »

Vesti dana »