Povezane vesti

Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije u četvrtfinalu Evropskog prvenstva

Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije u četvrtfinalu Evropskog prvenstva

Politika 24.05.2023
Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije plasirala se danas u četvrtfinale Evropskog prvenstva u Mađarskoj, pošto je u Budaeršu odigrala nerešeno 1:1 protiv Španije, u utakmici trećeg kola Grupe B. Srbija je povela u 68. minutu golom Andrije… »
Luković: Ne bih voleo euforiju, bitno je da se odmorimo i pripremimo za Poljsku

Luković: Ne bih voleo euforiju, bitno je da se odmorimo i pripremimo za Poljsku

Sportski žurnal 24.05.2023
Srpski tim prvo je savladao Italiju (2:0), danas je remizirao protiv Španije (1:1), a rival u četvrtfinalu biće Poljska. - Još sam pod utiskom, nije lako vratiti se posle lošeg starta turnira. Svi su nekako razmišljali o porazu protiv Slovenije… »
Veliki uspeh: Kadeti Srbije remizirali sa Španijom i plasirali se u četvrtfinale EP!

Veliki uspeh: Kadeti Srbije remizirali sa Španijom i plasirali se u četvrtfinale EP!

Sportski žurnal 24.05.2023
Izabranici selektora Aleksandra Lukovića u četvrtfinalu će se sastati sa Poljskom. Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva u Mađarskoj, pošto je u trećem kolu B grupe remizirala sa Španijom 1:1… »
Srbijo, pobedi i idi na svetsko prvenstvo! "orlići" napravili čudo, a selektor smiruje: "Mi smo skloni euforiji..."

Srbijo, pobedi i idi na svetsko prvenstvo! "orlići" napravili čudo, a selektor smiruje: "Mi smo skloni euforiji..."

Mondo 24.05.2023
Reprezentacija Srbije napravila je veliki rezultat na Evropskom prvenstvu u Mađarskoj, ali pobeda u sledećem meču može da bude izuzetno važna. Reprezentacija Srbije napravila je veliki rezultat na Evropskom prvenstvu u Mađarskoj, ali pobeda u… »
Kadeti Srbije remizirali sa Španijom i plasirali se u četvrtfinale EP

Kadeti Srbije remizirali sa Španijom i plasirali se u četvrtfinale EP

IndeksOnline 24.05.2023
BUDIMPEŠTA – Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva u Mađarskoj, pošto je danas u trećem kolu B grupe remizirala sa Španijom 1:1 (0:0). Srbija je povela pogotkom Andrije Maksimovića u 68. minutu… »
Maksimović i Mitrović: Svi smo zaslužni za podvig (VIDEO)

Maksimović i Mitrović: Svi smo zaslužni za podvig (VIDEO)

Sport klub 24.05.2023
"Činjenica da sam tresao mreže Italije i Španije na ovom turniru nije mi toliko bitna, koliko me raduje igra cele ekipe. Svi smo zaslužni za ovaj podvig, od igrača, do selektora i članova stručnog štaba", kaže posle plasmana u četvrtfinale… »
Luković: Ne bih voleo da se upadne u euforiju (VIDEO)

Luković: Ne bih voleo da se upadne u euforiju (VIDEO)

Sport klub 24.05.2023
"Još sam pod utiskom, nije lako vratiti se posle lošeg starta turnira. Svi su nekako razmišljali o porazu protiv Slovenije, a mi smo se bavili nama i pripremali za poslednje dve utakmice. Odigrali smo protiv najkvalitetnijih reprezentacija u grupi kako… »
Sautgejt objavio spisak: Eze debituje za reprezentaciju Engleske

Sautgejt objavio spisak: Eze debituje za reprezentaciju Engleske

Sportski žurnal 24.05.2023
Engleska će 16. juna gostovati Malti, a tri dana kasnije dočekaće Severnu Makedoniju. Selektor fudbalske reprezentacije Engleske Garet Sautgejt objavio je spisak igrača za mečeve protiv Malte i Severne Makedonije u kvalifikacijama za Evropsko… »
Selektor ima i zamerke za svoje momke, a pred četvrtfinale moli da se ne uđe u euforiju!

Selektor ima i zamerke za svoje momke, a pred četvrtfinale moli da se ne uđe u euforiju!

Sportske.net 24.05.2023
Srbija je u četvrtfinalu kadetskog Evropskog prvenstva koje se održava u Mađarskoj, pošto je kao drugoplasirana iz grupe B prošla u narednu fazu. Selektor Aleksandar Luković smatra da je učinjen uspeh, ali da ova ekipa može još. "Još sam pod… »
Sautgejt objavio spisak za junske mečeve kvalifikacija

Sautgejt objavio spisak za junske mečeve kvalifikacija

Sport klub 24.05.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Engleske Geret Sautgejt objavio je u sredu spisak igrača na koje će računati u junskim mečevima kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine. Englezi igraju protiv Malte 16. i protiv Severne Makedonije 19. juna, a… »
Igrač Palasa Ebereči Eze debituje za reprezentaciju Engleske

Igrač Palasa Ebereči Eze debituje za reprezentaciju Engleske

Dnevnik 24.05.2023
LONDON: Selektor fudbalske reprezentacije Engleske Garet Sautgejt objavio je danas spisak igrača za mečeve protiv Malte i Severne Makedonije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, prenose britanski mediji. Engleska će 16. juna gostovati Malti, a tri… »

Vesti dana »