Povezane vesti
Trka za predsednika Amerike: Ron de Santis krenuo u kampanju, izlazi na megdan Trampu
Kurir 25.05.2023
De Santis ima veliki zaostatak u odnosu na bivšeg predsednika, ali procenjuje se da ipak nije bez šanse za nominaciju. Ron de Santis, guverner Floride i član Republikanske stranke, krenuo je u kampanju za predsedničke izbore u SAD, koji će biti održani u… »
Predsednički izbori u Americi: Guverner Floride Ron Desantis potvrdio kandidaturu, izazov za Donalda Trampa
Danas 24.05.2023
Guverner Floride Ron Desantis, republikanac, potvrdio je da će se kandidovati za predsednika SAD 2024. Desantis (44) se smatra glavnim rivalom bivšeg predsednika Donalda Trampa u Republikanskoj stranci. Njegova kandidatura se dugo očekivala, a sada je i… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 14 minutajoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Kiša ugasila većinu požara na teritoriji Podgorice, vatrogasci obilaze lokacije
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Vremeplov: Postavljen kamen temeljac zgrade Narodnog pozorišta u Beogradu
RTV pre 39 minutajoš 1 povezana