Povezane vesti

"Tata, dođi, ja ne mogu da spavam": Pisac Dušan Nedeljković o tragediji u "Ribnikaru": Na trećem času im je rečeno da je…

"Tata, dođi, ja ne mogu da spavam": Pisac Dušan Nedeljković o tragediji u "Ribnikaru": Na trećem času im je rečeno da je…

Blic 25.05.2023
Pisac Dušan Nedeljković, čije dete ide u OŠ "Vladislav Ribnikar", rekao je jutros da je nekoliko dana nakon posmatranja svog sina a posle stravičnog maskara u ovoj školi, odlučio da ga povuče iz grada. On se na ovaj korak odlučio i nakon… »
"Tata, dođi, ja ne mogu da spavam": Pisac Dušan Nedeljković o tragediji u "Ribnikaru": Na trećem času im je rečeno da je…

"Tata, dođi, ja ne mogu da spavam": Pisac Dušan Nedeljković o tragediji u "Ribnikaru": Na trećem času im je rečeno da je…

Blic 25.05.2023
Pisac Dušan Nedeljković, čije dete ide u OŠ "Vladislav Ribnikar", rekao je jutros da je nekoliko dana nakon posmatranja svog sina a posle stravičnog maskara u ovoj školi, odlučio da ga povuče iz grada. On se na ovaj korak odlučio i nakon… »
Na 3. času im je rečeno da je devojčica preminula, vrištali su: Pisac Nedeljković o tragediji u "Ribnikaru"

Na 3. času im je rečeno da je devojčica preminula, vrištali su: Pisac Nedeljković o tragediji u "Ribnikaru"

Telegraf 25.05.2023
I on je ispričao kakvu je potresnu poruku primio od sina. Pisac Dušan Nedeljković izjavio je da je do juče mislio da smo mi kao brod bez kormilara, ali od kada je grad reagovao na potrebe dece i roditelja da se u OŠ " Vladislav Ribnikar" da se ne… »
U 3 sata noću stiže poruka - tata ne mogu da spavam! Otac dečaka iz Ribnikara tvrdi: Ovo je kao 11. septembar u Americi

U 3 sata noću stiže poruka - tata ne mogu da spavam! Otac dečaka iz Ribnikara tvrdi: Ovo je kao 11. septembar u Americi

Mondo 25.05.2023
Pisac Dušan Nedeljković, čiji je sin pohađa školu Vladislav Ribnikar je rekao da je dobra stvar da se škola izmesti u kulturne centre. Pisac Dušan Nedeljković, čiji je sin pohađa školu Vladislav Ribnikar je rekao da je dobra stvar da se škola… »

Vesti dana »

Borelj: Izrael da se odrekne kopnene ofanzive na Rafu

Borelj: Izrael da se odrekne kopnene ofanzive na Rafu

Vesti online pre 1 satjoš 40 povezanih
Kina rešava rat?

Kina rešava rat?

B92 pre 2 satajoš 23 povezane