Povezane vesti

Au, bre, kakva si mačka! Najvrelije izdanje bivše žene Ognjena Amidžića - "Nije ni čudo što je našla mlađeg"

Au, bre, kakva si mačka! Najvrelije izdanje bivše žene Ognjena Amidžića - "Nije ni čudo što je našla mlađeg"

Mondo 25.05.2023
Danijela Dimitrovska opet u centru pažnje. Danijela Dimitrovska opet u centru pažnje Zgodna manekenka Danijela Dimitrovska, koja se nedavno razvela od supruga i voditelja Ognjena Amidžića, pre par nedelja je dospela u centar pažnje zbog nove… »
FOTO Ovako izgleda buduća tašta Ognjena Amidžića: Jako je lepa, a završila je težak fakultet

FOTO Ovako izgleda buduća tašta Ognjena Amidžića: Jako je lepa, a završila je težak fakultet

Nova 25.05.2023
Ognjen Amidžić ima novu devojku, o kojoj mediji bruje. Voditelj je u vezi sa Minom Naumović, koja u njegovoj emisiji radi segment „Pazi Mina“. Mediji su pisali kako je Naumovićeva 17 godina mlađa od njega, i na Instagramu je počela da pokazuje… »
Mina neverovatno liči na majku: Buduća tašta Ognjena Amidžića je prava lepotica, a tek da čujete koje zvanje ima!

Mina neverovatno liči na majku: Buduća tašta Ognjena Amidžića je prava lepotica, a tek da čujete koje zvanje ima!

Mondo 25.05.2023
Majka Mine Naumović završila je jedan od najtežih fakulteta kao odličan student, a pogledajte kako izgleda i koliko ćerka liči na nju. Majka Mine Naumović završila je jedan od najtežih fakulteta kao odličan student, a pogledajte kako izgleda i… »
"Ne tresi gluposti, sva je plastika" - Amidžić u klinču s hejterima zbog devojke: Mina je 100 % prirodna! "a usta?"

"Ne tresi gluposti, sva je plastika" - Amidžić u klinču s hejterima zbog devojke: Mina je 100 % prirodna! "a usta?"

Mondo 25.05.2023
Ognjen Amidžić stao je u odbranu svoje devojke Mine Naumović, koju su hejteri na društvenim mrežama isprozivali da je "plastična". Ognjen Amidžić stao je u odbranu svoje devojke Mine Naumović, koju su hejteri na društvenim mrežama isprozivali… »
Na Instagramu napali devojku Ognjena Amidžića, a voditelj odmah reagovao: „Moja Mina je 100% prirodna“

Na Instagramu napali devojku Ognjena Amidžića, a voditelj odmah reagovao: „Moja Mina je 100% prirodna“

Nova 25.05.2023
Pre izvesnog vremena Ognjen Amidžić je potvrdio da je u emotivnom odnosu sa koleginicom Minom Naumović. Ona je njegova saradnica u emisiji „Amidži šou“, a kako su mediji navodili, Mina je 17 godina mlađa od Ognjena. „Da, tačno je. U vezi smo… »
(Foto) ovo je buduća tašta ognjena amdižića: Minina mama je prava bomba, završila jedan od najtežih fakulteta

(Foto) ovo je buduća tašta ognjena amdižića: Minina mama je prava bomba, završila jedan od najtežih fakulteta

Blic 25.05.2023
Voditelj Ognjen Amidžić nakon razvoda od manekenke Danijele Dimitrovske, sa kojom ima sina, uplovio je u vezu sa 17 godina mlađom koleginicom Minom Naumović. Minina majka je doktorka interne medicine. Zora Naumović je plavuša, ali ona i Mina dosta… »
Ognjenova nova tašta prava bomba! Mama Amidžićeve Mine završila najteži fakultet i to sa čistom 10! Evo čime se bavi

Ognjenova nova tašta prava bomba! Mama Amidžićeve Mine završila najteži fakultet i to sa čistom 10! Evo čime se bavi

Kurir 25.05.2023
Mina Naumović izazvala je veliku pažnju u javnosti zahvaljujući vezi sa Ognjenom Amidžićem. Voditeljka često na društvenim mrežama objavljuje fotografije, kako iz emisija, tako i sa putovanja, a na njenom profilu se mogu videti infomacije iz… »
"Ovako ja izađem kad me zove poštar!" Hit paparaco Amidžića sa devojkom - uhvaćeni na aerodromu, jedno komentarišu svi!

"Ovako ja izađem kad me zove poštar!" Hit paparaco Amidžića sa devojkom - uhvaćeni na aerodromu, jedno komentarišu svi!

Mondo 25.05.2023
Ognjen Amidžić uhvaćen je sa novom devojkom Minom Naumović u ležernom izdanju. Ognjen Amidžić uhvaćen je sa novom devojkom Minom Naumović u ležernom izdanju. Ognjen Amidžić nedavno je priznao da je nakon razvoda od manekenke Danijele… »
"Moja Mina je 100 posto prirodna! Nema ni gram filera": Napali Ognjenovu Minu da je sva plastična, voditelj im odbrusio…

"Moja Mina je 100 posto prirodna! Nema ni gram filera": Napali Ognjenovu Minu da je sva plastična, voditelj im odbrusio…

Kurir 25.05.2023
Ognjen Amidžić, posle dva meseca od razvoda od manekenke Danijele Dimitrovske, našao je novu ljubav i to sa voditeljkom Minom Naumović, koju je i zaposlio u svojoj emisiji, gde ima segment "Pazi Mina". Iako su se trudili da vezu sakriju od javnosti … »
"Mina je 100: % prirodna, nema ni gram plastike" Ognjen Amidžić reagovao na prozivke da mu je devojka cela izoperisana…

"Mina je 100: % prirodna, nema ni gram plastike" Ognjen Amidžić reagovao na prozivke da mu je devojka cela izoperisana…

Blic 25.05.2023
Voditelj Ognjen Amidžić nakon razvoda od manekenke Danijele Dimitrovske, sa kojom ima sina, uplovio je u vezu sa 17 godina mlađom koleginicom Minom Naumović. Mina Naumović je, naime, svojim izgledom privukla veliku pažnju javnosti. Dok su jedni… »

Vesti dana »