Povezane vesti

„Samo Bajden i ja imamo šanse da budemo predsednici“: Da li DeSantis može da pobedi Trampa?

„Samo Bajden i ja imamo šanse da budemo predsednici“: Da li DeSantis može da pobedi Trampa?

Danas 25.05.2023
Pokretanje predsedničke kampanje guvernera Floride Ron DeSantisa na Tviter Space – tviterovoj platformi za onlajn diskusiju – najavljeno je kao „revolucionarno“ i naširoko reklamirano kao nova granica za „slobodu govora“ u politici. Umesto… »
Desantis hoće u Belu kuću: neka svuda bude Florida

Desantis hoće u Belu kuću: neka svuda bude Florida

Dojče vele 25.05.2023
Guverner Floride Ron Desantis objavio je da ulazi u trku za predsednika Amerike. U njoj će najpre morati da pobedi Donalda Trampa za republikansku nominaciju. Desantisov adut je tvrda konzervativna politika. „Ja sam Ron Desantis, i kandidujem se za… »
DeSantis imao tehničkih problema tokom objavljivanja kandidature: Tramp ga ismevao

DeSantis imao tehničkih problema tokom objavljivanja kandidature: Tramp ga ismevao

Danas 25.05.2023
Guverner Floride Ron DeSantis imao je haotičan početak svoje predsedničke trke 2024. kada su u sredu nastali problemi na onlajn forumu čiji je domaćin bio vlasnik Tvitera Elon Mask i koji je trebalo da predstavi DeSantisa kao održivog… »
Mask neuspešno "lansirao" desantisa: Svi pričaju o katastrofalnoj promociji predsedničkog kandidata: Tviter gori, čak ga je…

Mask neuspešno "lansirao" desantisa: Svi pričaju o katastrofalnoj promociji predsedničkog kandidata: Tviter gori, čak ga je…

Blic 25.05.2023
Guverner Floride Ron Desantis imao je juče upečatljivu promociju svoje kandidature za predsednika SAD pošto je lansirao relativno jednostavne poruke koje odgovaraju opštim preferencijama desničarskog spektra biračkog tela. Postavilo se, međutim… »
Objavu kandidature Trampovog rivala Desantisa na Tviteru obeležili tehnički problemi

Objavu kandidature Trampovog rivala Desantisa na Tviteru obeležili tehnički problemi

RTV 25.05.2023
VAŠINGTON - Guverner Floride Ron Desantis (44) saopštio je da se kandiduje za republikansku predsedničku nominaciju 2024. i tako započeo obračun sa svojim nekadašnjim saveznikom, bivšim predsednikom Donaldom Trampom. Desantis je kandidaturu objavio… »
Desantis i zvanično postao kandidat za predsednika SAD: Večeras sa Ilonom Maskom otvara kampanju

Desantis i zvanično postao kandidat za predsednika SAD: Večeras sa Ilonom Maskom otvara kampanju

Blic 25.05.2023
Guverner Floride Ron Desantis zvanično je podneo papire za početak svoje predsedničke kampanje, izveštava Asošiejted pres, suprotstavljajući ga Donaldu Trampu i mnoštvu drugih republikanaca u nadmetanju u predsedničkoj trci 2024 u SAD. Ankete… »

Vesti dana »