Povezane vesti

"Ja nigde ne putujem tajno": Dačić o spekulacijama da je bio u Moskvi: Ako treba da idem na neki sastanak, uvek ću to reći

"Ja nigde ne putujem tajno": Dačić o spekulacijama da je bio u Moskvi: Ako treba da idem na neki sastanak, uvek ću to reći

Blic 25.05.2023
MInistar spoljnih poslova Ivica Dačić demantovao je medijske navode da je 24. maja boravio u poseti Moskvi i učestvovao na Međunarodnoj bezbednosnoj konferenciji. Rekao je da nije ni primio poziv, kao i da nema mesta insinuacijama da je tajno putovao… »
Dačić demantovao da je bio na konferenciji u Moskvi

Dačić demantovao da je bio na konferenciji u Moskvi

Novi magazin 25.05.2023
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić demantovao je danas da je bio u Moskvi na međunarodnoj konferenciji o bezbednosti. Beogradski mediji su sinoć objavili da na 11. Međunarodnom sastanku visokih predstavnika zaduženih za pitanja bezbednosti… »
Dačić demantovao da je bio u Moskvi: Nisam ni pozvan, nigde ne idem tajno

Dačić demantovao da je bio u Moskvi: Nisam ni pozvan, nigde ne idem tajno

Insajder 25.05.2023
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić demantovao je da je bio u Moskvi na međunarodnoj konferenciji o bezbednosti. Pojedini beogradski mediji su objavili da na 11. Međunarodnom sastanku visokih predstavnika zaduženih za pitanja bezbednosti… »
Nigde ne idem tajno, nemoguće je da ja putujem inkognito: Dačić negirao pojedine navode da je krišom išao u Moskvu

Nigde ne idem tajno, nemoguće je da ja putujem inkognito: Dačić negirao pojedine navode da je krišom išao u Moskvu

Kurir 25.05.2023
Prvi potpredsednik Vlade i šef diplomatije Ivica Dačić demantovao je pisanje pojedinih medija da je, navodno, boravio u Moskvi 24. maja i učestvovao na plenarnoj sednici 11. Međunarodne bezbednosne konferencije. Dačić je na današnjoj konferenciji… »
Dačić demantuje medijske navode o poseti Moskvi

Dačić demantuje medijske navode o poseti Moskvi

Telegraf 25.05.2023
Dačić je napomenuo da nije prisustvovao konferenciji u Moskvi, niti je za nju primio poziv. Povodom brojnih medijskih napisa o navodnom boravku u Moskvi 24. maja i učešću na plenarnoj sednici 11. Međunarodne bezbednosne konferencije, prvi… »
Dačić negirao da je bio na bezbednosnoj konferenciji u Moskvi

Dačić negirao da je bio na bezbednosnoj konferenciji u Moskvi

N1 Info 25.05.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić negirao je da je bio na međunarodnoj bezbednosnoj konferenciji u Moskvi. Posle sastanka sa predsedavajućim OEBS Bujarom Osmanijem, Dačić je novinarima rekao da je bio na večeri u Beogradu sa Osmanijem kada je… »
Dačić negira: Nisam bio u Moskvi

Dačić negira: Nisam bio u Moskvi

Dnevnik 25.05.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić negirao je danas da je bio na međunarodnoj bezbednosnoj konferenciji u Moskvi. Posle sastanka sa predsedavajućim OEBS Bujarom Osmanijem, Dačić je novinarima rekao da je bio na večeri u Beogradu sa Osmanijem… »

Vesti dana »